Új hozzászólás Aktív témák

  • hakos1987

    őstag

    Én is rádugom minden nap a telót töltőre... Reggel felkelek, és első dolgom. Amíg készülődök melóba, simán feltölt 100-ra. Innentől kezdve nem érdekel, hogy 0%-ig mennyi idő alatt merülne le, kibírja-e a két napot. 2 sim-el használom, olyan munkahelyen, ahol alig van térerő... Egyébként 5G és 120Hz mindig. Folyamatosan lóg rajta egy Samu Galaxy Watch 4 okosóra, rengeteg okosotthon kütyüt vezérlek vele (fűtés, klíma, világítás, autó motor fűtés, kamerák, NAS, öntözőrendszer, robotporszívó, napelem, stb...), kocsiba kihangosító, zene lejátszás Deezerről... közműszolgáltatónál dolgozok és ügyfelezek is, ráadásul készenlétvezető is vagyok 3 hetente, így sokat telefonálok munkaidőben és azon túl is... Mindezek mellett sosem volt olyan, hogy másnap reggelre 30% alatt lenne... Mondtam, nálad vagy szoftveres bug volt vagy akku hiba, de az általam leírtakat simán tudja. Számomra abszolút tökéletes, és amíg meg nem mekken, addig marad. Pedig több, mint 1 éves és csak a gyári töltőjével, 120w-tal töltöm, de.az akku kapacitása fix, hogy még rendben van.

    Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

Új hozzászólás Aktív témák