Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • g@norbert

    aktív tag

    ,, Nem mellesleg az NV-nek hamarosan jönnek a 12 GB-os középkategóriás VGA-i. 1080p-re azok is elég jók, és van rajtuk elég memória."

    Így is elképesztő a pszichózis a túlárazott, és alig kapható videokártyák terén, most majd jönnek a 12gb-os középkategóriás modellek, gondolom ennek a szellemében fog ez ismét majd működni... :DD
    Sőt szerintem itt az elkeserítő hír egy átlagos játékos számára, ezek a kártyák meg pont azért lesznek horror áron, mivel a fedélzeti memóriájuk pont elég lesz az 1080p sugárkövetés futtatására, és ez igen keményen felveri az árát :))
    Nesze neked középkategóriás népkártya 1080p-re,ez sem lesz kapható egy jó ideig, és ha igen, akkor majd jó borsos áron, a kezdetleges és nem kiforrott sugárkövetés miatt, nehogy örüljenek azok a játékosok, akik csak fullhd felbontáson játszanak.. :DD
    Jól ki van találva ez a matek, tényleg a játékosok járnak a legjobban.

    Álljon má meg a mivan má itt, ne csapjuk be egymást, olyan nincs hogy nem lesz sehogy :)

  • g@norbert

    aktív tag

    válasz Cifu #56 üzenetére

    Én teljesen értem amit írtál, csak az a baj, hogy te nem érted hogy én mit írtam.
    Tisztában vagyok vele, hogy a sugárkövetés egy opció, amit természetesen nem fogok használni, ha nem akarom ugye, de miért is ne használnám, ha a 12gb pont elég fullhd-re :DD
    Mielőtt még azt gondolnánk bele a mondanivalómba, hogy démonizálom az rt-t :DD
    Az én hsz-em arról szólt, amit pontosan le is írtam, mégpedig azt, hogy a jövőben megjelenő középkategóriás 12gb memóriával ellátott videokártyákat meg pont azért nem lehet majd kapni, mert fullhd-re pont elég ez a memória mennyiség, amit az rt ki tud használni.
    Természetesen ezért majd jó drágák is lesznek ezek a középkategóriás kártyák, amit az átlagos játékosoknak szántak 1080p - re, nem 1440p-re,nem 4k-ra, és nem szándékoztak volna vagyonokat elkölteni.
    Ez volt a mondanivalóm, egy kicsit sem hasonlít ahhoz, amire te reagáltál.
    De ha elolvasod mégegyszer figyelmesen amit írtam, akkor látod majd, hogy nem a konkrét lehetőségekkel nem vagyok tisztában, hogy ezt nem kötelező használni, és akár ki is lehet a sugárkövetést kapcsolni, mint sok minden más funkciót.
    Lehet, hogy másnak akartad ezt válaszolni ;)

    Álljon má meg a mivan má itt, ne csapjuk be egymást, olyan nincs hogy nem lesz sehogy :)

Új hozzászólás Aktív témák