Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog (1)

    válasz Cifu #24 üzenetére

    Amikor a DJ-k koncerten is sima laptop-kimenetről hajtják meg a cuccot.
    Marmint USBn keresztul hajtjak meg a kulso keverot ami vagy a sajat DACjan vagy digitalis vonalon keresztul kuldi tovabb a jelet?

    ----

    Gyakorlatban: Nekem ket helyre kellett zenelejatszo, mert jellemzoen meloban vagy otthon hallgatok zenet, viszont kozel lakok es nem utazok annyira sokat. Ehhez kellet ket fules es ket dacamp hozza*. Ha sokat utaztam volna akkor lehet egyszerubb lenne kivaltani a ket lancot egyetlen egyel es akkor ugy viszont mar siman lett volna ertelme egy jobb megoldasnak.

    Otthon meg hiaba van egy normalis surround setup is, azt nem lehet behozni irodaba zenet hallgatni munka kozben. Egy hotelbe/repteri varoba meg foleg nem lehet elvinni.

    A baj a laptop kimenetevel az, hogy hiaba tudja meghajtani a fulesem, azert a dedikalt fules erositohoz kepest egy spotify premium is erezhetoen gyengebben szol meg ugy is hogy nem figyelek oda.

    *sokkilos setupokrol beszelunk amik jellemzoen nem szeretik a hurcolaszast

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

  • Peter13

    senior tag

    válasz Cifu #24 üzenetére

    Neked és Adamss kollégának ajánlom figyelmedbe a 2. hozzászólást. Én pl pont egy ilyen sokat utazó ember vagyok (illetve remélhetőleg már csak voltam, de ez más tészta :) ), és este a hotelszobában jólesik ha van egy olyan kütyü kézközelben ami belevág az ember hobbijába. Nekem pont nem a profi zenehallgatás az, hanem inkább a játékok, ezért is van olyan laptopom amit napközben be lehet vinni egy tárgyalóba, de este nem ilyed meg Witcher III-tól például. Másnak ez hülyeség, sznobizmus, qtyafüle, "fele ennyiből kétszer ilyen erős gépet lehet építeni", stb...nekem öröm. Ezen a vonalon továbbgondolva simán el tudom képzelni hogy másnak meg az az öröm ha felteszi a megszokott fejhallgatóját este egy ilyen kis vacakra, és közel olyan minőségben hallgat zenét mintha otthon lenne (mert neki meg az a fontos). Ilyen egyszerű ez...:)
    (abban viszont egyetértünk hogy tömegközlekedésre ez teljesen felesleges: oda inkább zajszűrős fejhallgató kell :) )

    A cikkhez: értem hogy vélemény, de tényleg jó lett volna adatokkal vagy mérésekkel megtámogatni, mert ez így inkább logout-ra való, semmint címlapra (egyébként imádom a logout-ot, szóval ez nem leszólás akar lenni, csak egyszerűen más kategória a kettő)

    Szekesztés: megelőztek (lassan gépelek :) )

    [ Szerkesztve ]

    "No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

  • AusWolf

    őstag

    válasz Cifu #24 üzenetére

    Épp az, hogy hordozható. ;)

    Miért baj az, hogy a DJ laptopról nyomja? Egy átlagos diszkóban úgyis be vannak lőve annyira az emberek, hogy azt se fogják fel, hogy egyáltalán szól valami. :DDD

    "Lehet ezt magyarázni napestig, az audiofilleknek ez a hobbija, nem érdeklik a racionalitások, pont. Van, aki az autójára költi a pénzét, van aki a számítógépére, a harmadik beutazza a világot, az audiofill meg a hangrendszerére költ. Ennyi."

    Teljesen egyetértek. :)

    [ Szerkesztve ]

    Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

  • Yofej75

    aktív tag

    válasz Cifu #24 üzenetére

    DJ-k koncerten... az valóban minőségi zene :DD

    Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

Új hozzászólás Aktív témák