Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peter13

    senior tag

    válasz Cifu #24 üzenetére

    Neked és Adamss kollégának ajánlom figyelmedbe a 2. hozzászólást. Én pl pont egy ilyen sokat utazó ember vagyok (illetve remélhetőleg már csak voltam, de ez más tészta :) ), és este a hotelszobában jólesik ha van egy olyan kütyü kézközelben ami belevág az ember hobbijába. Nekem pont nem a profi zenehallgatás az, hanem inkább a játékok, ezért is van olyan laptopom amit napközben be lehet vinni egy tárgyalóba, de este nem ilyed meg Witcher III-tól például. Másnak ez hülyeség, sznobizmus, qtyafüle, "fele ennyiből kétszer ilyen erős gépet lehet építeni", stb...nekem öröm. Ezen a vonalon továbbgondolva simán el tudom képzelni hogy másnak meg az az öröm ha felteszi a megszokott fejhallgatóját este egy ilyen kis vacakra, és közel olyan minőségben hallgat zenét mintha otthon lenne (mert neki meg az a fontos). Ilyen egyszerű ez...:)
    (abban viszont egyetértünk hogy tömegközlekedésre ez teljesen felesleges: oda inkább zajszűrős fejhallgató kell :) )

    A cikkhez: értem hogy vélemény, de tényleg jó lett volna adatokkal vagy mérésekkel megtámogatni, mert ez így inkább logout-ra való, semmint címlapra (egyébként imádom a logout-ot, szóval ez nem leszólás akar lenni, csak egyszerűen más kategória a kettő)

    Szekesztés: megelőztek (lassan gépelek :) )

    [ Szerkesztve ]

    "No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

Új hozzászólás Aktív témák