Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz hcl #457 üzenetére

    Igen alapvetően igazad van, de ezt nem lehet megcsinálni egy olyan multinál, ahol a User kap egy notebook-ot, és azt várja, hogy hazaviszi, és megy minden.

    Ha a haver odajön, akkor lehet ilyet, de egy munkahelyen, ezt én nem tehetem meg, ha ezért fizetnek. Ugyan L1 supportot már nagyon ritkán csinálok, de ezen a héten kettő is volt.

    A User-nek max annyit kell várnia amíg beüti a Thunderbird-be, vagy az Outlook-ba a jelszavát, semmi többet, de amit lehet azt meg kell csinálni, mert nem jó az, ha a User nem elégedett, előbb utóbb visszaüt.

    (#458) spammer

    A 6 éves notebookodon/gépeden majnem minden hardvert megtalált Win 8, meg még fel is ment 20 perc alatt? Hmmm...
    Na igen csak éppen mikor megjönnek a frissítések az ilyen olyan Office SP1,2 stb, akkor legalább annyi idő, mint a telepítés ha nem több... És a telepítéshez ez is hozzátartozik, nem csak az, hogy feltúrom a windows-t, meg egy két programot, aztán a User majd mefoldja.... Nem oldja meg nem az a dolga...

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • ludla

    őstag

    válasz hcl #457 üzenetére

    De nagyon igazad van :) Nálam is ezek a problémák merülnek fel, én már néha ki vagyok mennyire buták az emberek. Mindent telepítgetnek össze vissza azt se tudja mit csinál csak ok mindenre, nem az hogy előtte utána olvasna vagy legalább a telepítési utasításokat olvasná ááá de hogy.

    https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

Új hozzászólás Aktív témák