Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Marcika80

    tag

    válasz jFox #1574 üzenetére

    Sziasztok megint! Akkor a beszámolok!
    Valentin nap alkalmából beléje szerettem a kicsikébe! Csak úgy puriszkál a kezemben a tablet!
    1. barátságosabb, gyorsabb, kezelhetőbb, nem fagy, és sok sok javítás van az elődjéhez képest,
    Újra van start menü féleség, ill lehet választani, hogy melyik verziót szeretnénk, nem kel pöcsölni az aktiválással, mert ez nekünk ingyenes a windows 10en változata, kapunk majd hozzá totál ingyenes office csomagot is. Használata során még egyszer sem fagyott meg, akadt be indult újra, pedig ha vissza lapoztok pár oldalt, én azért elég rendesen bele piszkáltam a hardwer részébe.
    Előny a piszkának: nincs aksi amit tölteni kellene, adapterről megy, utólag az invertert is kiszedtem a gépből mert nem láttam értelmét, csak fölöslegesen melegítette a gépet, így már nem is melegszik, vagy csak picit.
    Nagyon gyorsan töltődik be a gép, Egyszóval, nekem nagyon a kezemre áll.....

    Fontos:

    !!Minden drivere telepíthető és használható!! szabad terület a c meghajtón frissítések után 1gbyte.
    De én ezért vettem 15gigabyteos sd karit 4500ftért.
    Játékokat a hétvégén fogom tesztelni rajta, de szerintem azzal sem lesz gond, hisz, hiperűrgyors!
    Egyenlőre ennyi.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák