Új hozzászólás Aktív témák

  • inspiroyhome

    aktív tag

    Jóreggelt, és kellemes ünnepeket! :)

    Mai észrevételem, ami kissé kapufa: A Hill Climb Racingnél, ha folyamatosan gázt adnál, jobb kattintásnak érzékeli, és "elengedi" a pedált.

    Powerbanket én is veszek hozzá, SD kártyát szintén szereztem. De ha megnézzük, hogy a készülék valójában 27.500FT lenne, akkor a bank, és a kártya abból a 7.500 forintból, amennyivel olcsóbban vettük, még ki is jöhet.

    Az, aki csak drágábban tudta beszerezni, annak is megéri(úgy ahogy), mert a legközelebb álló win 8.1-es márkás tablet tudomásom szerint ~60 ezer forint, és így is fele annyiba kerül.

    Nekem segített eldönteni, hogy a következő tabletem is biztosan Windows alapú lesz, és már azt is tudom, mire figyeljek oda kiválasztásnál.

    BT-s billentyűvel, és OTG-vel rádugott egérrel szinte teljes értékű gépet kaptam, ennyi pénzért.
    Ha valaki jártas benne, megtudná mondani, hogy BT-s egér, BT-s billel működik egyszerre? Nem USB stickes, rádiós, hanem valódi USB-s.

    Ha valaki kíváncsi lenne egy játékra, ami nem foglal 1gb-nál többet telepítve, szóljon és megnézem hogy fut.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák