Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz julius666 #49 üzenetére

    Naja, csak egy SLI pár Tesla kártyából kb kocsit vesz az ember, nem is rosszat... Ha nem muszáj abszolút csúcsteljesítmény, megteszi egy softmoddolt (ha lehet...) GTX 480.

    A 460 vékonyan, mert duplapontosságon gyengusz. Apropó, mit lehet tudni az AMD karik double teljesítményéről és ennek aktuális kihasználhatóságáról?

    Térképészek - attól függ mit csinálnak. Pl egy szimpla GoogleEarth feladhatja a feladatot a grafikának. Nem tom, milyen gépeken renderelik a 3D-s képet. (a google-nek ugye van pénze fél falu árába kerülő munkaállomásokra)

    Reklámszakma, kiadványszerkesztés: mivel ma már a photoshop is aktívan használja a VGA-kat openGL-en keresztül, valamilyen diszkrét kártyát tennék a gépbe, még ha csak egy GT 420 vagy HD 5650 is az illető.

    [ Szerkesztve ]

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

  • stevve

    nagyúr

    válasz julius666 #49 üzenetére

    Előttem is írták, kicsit tévúton jársz. egy cégnél nem nagyon látok Teslát, hiába olyan brutális, mert az ára is az. Lehet, hogy azt gondolja mindenki, hogy marha kevesen vannak a felsoroltak, de mint már másodjára fejtem ki: nem azt írtam, hogy ők aztán a piac 98%-a, csak azt, hogy nem 20 ember és amíg érdek fűződik valamihez, van kereslet, addig kínálat is lesz. (by the way, azért játékos emberből igencsak sok rohangál a világba, szóval nem is értem, miért írjátok, hogy kevesen vannak)

    Jövőbeli ddolgokra nem adnak pénzt és munkát cégeknek, szóval HA majd lesz x. generációs CPU-GPU "szimbiota", akkor térjünk erre vissza. :)

Új hozzászólás Aktív témák