Új hozzászólás Aktív témák

  • DarkFater

    tag

    válasz King Unique #270 üzenetére

    Kedves King,

    "Ha már ennyire személyeskedsz Fater és amúgy több pontban is mellélőve, akkor ennyi erővel te meg biztos valami kiégett, megfáradt, kiöregedő troll lehetsz, "

    Nem barátom, nem személyeskedtem, csak próbáltam kitalálni, hogy miért sulykolod a mantrát és nézel vak szemekkel a ténykre.

    Nem nem személyeskedtem, sőt direkte elnézést kértem ha esetleg félreérthető lett volna. Nem úgy mint te amikor azt mondtad, hogy ha Zolee nagymamájának bármikor win10 alatt gép beállítási gondja van akkor Zolee ugorjon oda megcsinálni.

    Durva érzéketlenség volt ez haverem. A való életben ezeket senki nem szereti.

    Ha már kíváncsi vagy gépügyben józan racionalitás és tények alapján hozok döntéseket.

    Van egy komoly Intel vasam otthonra családnak win10 alatt, és direkte nem hekkelem szét, mert így látom mit tud és néha szívok vele.. Ez van.

    Az AMD alapú privát használatú "dolgozós" otthoni gépemet eladtam, mert a hardver nem volt hajlandó normálisan működni win10 alatt.

    A céges aktuális régi asztalim win7 / win10 /win7 életciklust járta be, mert win7 alatt atomstabil volt, win10 alatt meg tömény szívás.

    Megjegyzem azért tudok olyan sokat a win10 árnyoldaláról mert nem akartam elfogadni én sem a tényt, hogy a win10 nagyon nagyon nagyon tökéletlen. HAT HÓNAPIG küzdöttem vele és mindent megpróbáltam, aztán egy napon azzal leptek meg a kollégák, hogy egy hétvégén visszarakták rá a hetest, így nekik is nyugodtabb lett az életük :D

    Az új win10 alapú lesz.

    Amúgy igen imádom az öreg vacak hetest mert STABIL és minden olyan helyre azt rakok, amitől nyugodtan szeretnék aludni.

    Pontosan ezért nem egy ultravékony csiricsáré notim van, hanem egy régebbi, vastagabb, business line modell, belül durván felspécizve :D win7 alatt. Minden száguld rajta és bármikor és 100% rendelkezésre állás mindezt 2 éve, nem negyon nyúlok hozzá a frissítéseken kívül. Havonta frissítem amikor én akarom és azzal a frissítéssel amivel én akarom. 100% kontrollom van.

    Keresztlányomnak új notit vettem win10-el, tönkretette, most régit kap mert kár belefeccelni a pénzt amig nem tanul meg vigyázni rá......még nem tudom mivel lesz szerelve. Nem hitből fogok dönteni, hanem megvizsgálva a lehetőségeket.

    Ja igen!
    A szülőknél és a nagymamánál nálam is win7 van (megint) 2 hónapja és képzeld azóta nem basztatnak. :D

    Addig röhögtünk azon amit a főnök mondott, amíg rá nem jöttünk, hogy ez a mai feladat...

Új hozzászólás Aktív témák