Keresés

Aktív témák

  • Chamea2

    tag

    válasz cannibal #7 üzenetére

    Sok helyen megszűnt a kommentelés, az a sok politikusnak és a hatóságoknak köszönhető leginkább: az első tábornak azért, mert feljelentgette és kártérítést követelt az oldalaktól, a hatóságoknak meg azért, mert sok esetben visznek mindent, ami mozdítható. A rendőrség az interneten barangol a helyett, hogy az utcán barangolna és megszüntetné az illegális szemétlerakástól kezdve az erőszakig terjedő bűncselekményeket, csak ugye számítógépek mögött "szakérteni" könnyebb. Közben meg emberek rettegnek éjjel-nappal, a sok bosszúságról(szomszédban lopott kábelek égetése vasárnap délben, mikor a cimborákkal szeretne valaki szórakozni a saját udvarán, éjjel 1-2 körül legmagasabbra feltekert zene bömböl ugyancsak a szomszéd lakásból, udvaron felhalmozott irdatlan sok kétes forrásból származó fémhulladék, kerítés elé kidobált nagy halom illegális szemét, amit valaki fényes nappal dobál oda és még sorolhatnám) nem is beszélve.

    Én nem használtam, ez által nem is igazán sok vizet zavart, hogy van-e vagy nincs. Mikor eladtam valamit, akkor nem igen reklamáltak az ár miatt, bár én több szempont alapján mindig megnéztem, hogy mennyi lehet az ideális ár és azon adtam el. Én leginkább aukciós oldalakon voltam aktív, nem itt, ott is egyéni árkalkuláció volt, ha túl magas volt, nem vitték el, ennyi. Nem értem, hogy miért kellett lerombolni az árkalkulációs rendszert, amikor önkéntes alapon ment a használata és idáig úgy tudtam én is, hogy senki sem kért pénzt érte. Hiába nincs beárazási rendszer, mert a vevő úgyis meg fogja nézni, hogy mennyi a bolti ár és ha annál 5 forinttal is magasabb(vagy azonos, bár ez ritkább), nem viszi el, mivel mindenki azért jön ide, hogy minél olcsóbban vegye meg a cuccokat. Legfeljebb ez a rendszer azoknak volt hasznos, akik nagyon gyorsan el akartak adni valamit és lövésük nem volt az árakról illetve nem akartak utána nézni, mert lusták voltak. Érdekelne, hogy kiknek volt ez útban, de tényleg.

Aktív témák