Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz Louro #2 üzenetére

    Nekem az iskolás kölyökként nagyon sokat jelentett! :D Apám csak egy hónapban egyszer töltötte fel az egyenlegem. Ha túl hamar lenulláztam, akkor csak annyit mondott "így jártál fiam". :D Szóval pénzért csak a barátnőimmel beszélgettem, akiket mégsem rázhattam le 3 másodpercenként, haveroknak meg mindegy volt.

    Persze egyébként felnőtt emberek között ez nagyon prosztó dolog volt.

    Egyébként meg már régóta várok Twitteren egy natív megoldásra, amivel túl lehet lépni a 140 karaktert. Szerintem ez a limit maradhatna simán, csak a Vine mintájára indíthatna egy Tumblr-szerű cuccot is, ami használható az alap kliensből is, meg önállóan is. Viszont a tweetek karakterlimitét 10 ezerre növelni szerintem béna megoldás.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz Louro #2 üzenetére

    "Hidd el, hogy az emberek vannak olyan smucigok - pláne a magyarok -, hogy ha ingyen lehetne kommunikálni, megtennék. Még ha több időbe telne is, inkább sms-eznének."

    Nem smucig valaki, mert kihasznál egy ingyenes lehetőséget. Senki sem a pénzének az ellensége, főleg Mo.-n, ahol a kevés pénzért is meg kell dolgozni.

    A másik, ha ingyenes lenne az sms (vagy akár havidíjhoz köthető, és nem darabja 30 meg 50 ft mint manapság) akkor kérem alássan újra szürkekijelzős telefont használnék! :P

    Az 1-2 naponta lemerülő xar okostelefon menne a kukába az internetével együtt. Félreértés ne essék, szeretek netezni, de valahogy nem érzem úgy, hogy mindenkinek 7/24 online kell lennie. Úgyis mindekni fb messzendzserezik meg csiripel, bőven elég lenne nekik az sms, esetleg EMS! Régi szép idők...

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz Louro #10 üzenetére

    Jelenleg is ha beszélek valakivel, akkor csak két fél között zajlik a kommunikáció (ha nem IRL). Szóval az pont jó lenne. Másrészt az sms nem kötött interneteléréshez, telefonja mindenkinek van, ha le van merülve az egyenlege, akkor is megkapja az sms-t. Jobb országokban amúgy már a feltöltőkártyás cumókhoz is ingyen jár, mármint ha feltöltöd egy hónapban X összeggel a kártyádat, akkor van mellé hálón belül korlátlan hívás, meg mindenfelé sms egy hónapig stb. stb.

    Na most ha itthon lenne ilyen, akkor nem kellene még külön az internettel is bohóckodnom egy nyamvadt telefonon, ami ráadásul szétzabálja a több amperórás akkumulátort is. Ergo, a jobb helyekhez képest nincs választási lehetőségem, ha átalánydíjasan szeretnék kommunikálni mindenképpen online kell legyek. Ez pedig unique, mert nagyjából csak nálunk van ez, ráadásul az adatforgalom is durván borsos más régiókhoz képest.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák