Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jFox

    őstag

    Én sem értem ezt a felháborodást a csempék ellen. Én kb. 1 hét alatt megszoktam. Ugye most már (8.1-óta) lehet az asztalra is boot-olni. Átlag user (értsd Micike az irodában) használ 2-3 programot azt ki lehet neki szórni az asztalra és nincs probléma.
    Ami engem zavar az a következetlenség egérhasználat esetén. Pl. a Start képernyőn ha húzom az egeret túl a képernyő széleken, akkor szépen görgeti a csempéket. Ugyanez pl. az Áruházban, vagy az Időjárásban, egyébb appokban, már nem megy, ott a gördítő sávot kell használni, vagy az egér gesztusokat a tapipadon.

    De hogy a másik aspektusból is megközelítsük a dolgot:
    Nem tudom ki emlékszik még a Windos 95-re. Ugye ez is mekkor innováció volt az akkor megjelenő Start menüvel. Akkor nem prüszköltek ennyire a felhasználók, mégis alap esetben volt benne olyan opció, hogy telepítéskor kiválaszthattad, hogy a régi ablakos felületel kéred (mint az 3.1-ban) vagy az új Start menüset.
    Most miért nem lehetett egy ilyen opciót beletenni? Choose your desktop: Moder or Aero? És mindenki boldog lenne.

    --==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

Új hozzászólás Aktív témák