Új hozzászólás Aktív témák

  • kiskeni

    aktív tag

    válasz Create. #805 üzenetére

    Én csak azt nem értettem, hogyan hasalhattam el ennyire a kompetencia teszten... Mert a vizsgám még tök vállalható volt 82%-al úgy gondolom, erre meg hozok valami 50% körülit (46 ha jól rémlik) kompetencián... Pedig egyáltalán nem vagyok ostoba (mert ez kb. annyit árul el rólam), a vizsgára készülésnél is csoport nélkül, csalás nélkül, mindenféle hókuszpókusz nélkül, magamnak tanulva értem el azt az eredményt és élveztem is, értettem is. De ez a második kör... Nagyon lehangolt. Hogy így én tutira esélytelen vagyok, az garantált, még ha vissza is mondják páran, akkor sem fogok tudni bekerülni ilyen eredménnyel.

    Már keresek is melót egyébként, megpróbálok ezúttal a szakmámban elhelyezkedni. Ezt pedig lesz*rom nagy ívben, majd később fizetek érte és megoldom úgy, csak hát nem akartam kockázatot vállalni, mert nem tudom eleve mennyire hatékonyak ezek a fajta képzések. El fogok tudni vajon helyezkedni ezekkel, fogok tudni előrébb jutni, többet tanulni, magasabb pozíciókat elérni több fizetésért? Vagy ez csak a "betanított munka" kategória informatika verzióban és ilyesmikről ne is álmodjak? Mi van, ha az a több százezer forint (vagy épp millió) a kukában landol? Akkorát nem akarok hibázni.

    Szerk.: félreértés ne essék, szerény kis szösszenetemmel nem szidni akarok bárkit is, ez csak egy magammal szembeni éretlenkedés, önkritika ha úgy tetszik. Én örülök, hogy megadatott egy ilyen lehetőség, még ha szerény kis országunkhoz méltó módon zavarosan is zajlott le ez idáig a folyamat, egyszerűen csak csalódtam magamban. Most már csak a remény maradt, hátha netán bejutok, ha pedig így lesz, gondolkodás nélkül bele vágok minden erőmmel.

    [ Szerkesztve ]

    Két rák találkozik. Kérdezi az egyik: - Te is folyami vagy? - Nem, én tüdő

Új hozzászólás Aktív témák