Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Scarletiel

    senior tag

    válasz Stauffenberg #55 üzenetére

    Ebben egyetértek. Lehet barátnőd attól, hogy szeretsz játszani, csak igenis foglalkozz vele, nézz vele filmet este néha, menjetek el közös programokra, nyaralni és legyél ott mellette a mindennapi életben.

    Nekem is van olyan ismerősöm akire sajnos rá lehet mondani, hogy full kocka, nincs barátnője, de nem is lesz, mert zsíros a haja, hosszú a körme, igénytelen öltözéke van és más nem létezik neki csak a játék. De az ilyen emberek ne is várjanak csodát.

  • #54625216

    törölt tag

    válasz Stauffenberg #55 üzenetére

    Az antiszociális, infantilis fazonokra nyilván most sem buknak a csajok, soha nem is fognak, ebből a szempontból teljesen mindegy, hogy mire van ráfüggve a gyerek.

    Ugyanakkor láttam gameshow-kon hajmeresztő dolgokat, amikor a mind kinézetre, mind testbeszédre, mind habitusra teljesen gázos, nyilvánvalóan szorongásokkal küzdő kb. 16 éves gamer kimegy a pódiumra, mond pár menőnek szánt, valójában rendkívül kínos mondatot, a kb. 9-14 éves, jórészt csajokból álló közönség meg csápol és üveghangon sikítozik, mintha a 60-as években egy vidéki művházat meglátogatott volna Mick Jagger. Mindezt azért, mert a gyereknek van egy youtube csatornája több (tíz)ezer követővel, amin videójátékokat játszik és a fanok végre életnagyságban láthatták a gurujukat.
    ("A világ megérett a pusztulásra" - gondoltam magamban, aztán eszembe jutott, hogy én mondjuk pont befoghatom a számat, mert én is ezekből élek. :DD )

    Annyiban tehát megváltozott a helyzet, hogy a videójáték a popkultúra élvonalába nőtte ki magát és már nem csak a zsíroshajú gitáristeneknek jut a respect, hanem a legalább annyira gázos streamereknek is.

    Ami meg a nők és a gamer hímek viszonyát illeti, ebben is változott a világ, mert már nem csak a pasi tölti gameléssel az idejét, hanem a nő is facebookolással, így különösebben nincs mit egymás szemére vetniük. ;]

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    válasz Stauffenberg #55 üzenetére

    Vonatkoztassunk el az egyénektől és az ismerősi véleménybuboréktól. Én a szubkultúra / hobbi akkori és mostani elfogadottságáról beszéltem, általánosságban.

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Új hozzászólás Aktív témák