Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tatabike

    őstag

    válasz kenwood #558 üzenetére

    Jó, akkor leírom még egyszer. Azért telefonon adok címet, és azért csak telefonon lehet érdeklődni, mert az üzengetésekből nem lesz semmi, mivel eddig sem volt semmi. Ez nem az én hibám. Ha beszélgetni akarok, idejövök a PH!-ra, és dumálok Veletek, meg még egy pár fórumban aktív vagyok.
    Ha pedig valaki felhív telefonon, tiszteljen meg annyival, hogy elküldi a hívásazonosítót, teljesen érthető azoknak a reakciója, akik csak kijelzett hívást fogadnak. Vagy esetleg az nem gyanús, ha valaki rejtett számról hív? Pont az bujkál valaki/valami elöl. Az a simlis, aki csak telefonon adja meg a címét? Ne viccelj már... :N Mi abban a simli? Ez butaság. Pont fordítva látod a dolgokat. Én sem bújkálok senki elöl, a telefonom pedig automatikusan elutasítja az azonosító nélküli hívásokat. Nem véletlen van ez az opció.
    Hadd legyen már elvárható, hogy ha kiadom a személyes adataimat, akkor az én kezemben is legyen már legalább egy telefonszám, amit köthetek az illetőhöz, akit beengedek a lakásomba. Képzeld el, megadom a címemet privátban egy 10 napja regelt akárkinek, eljön valami filléres vackot megvenni, aztán két nap múlva meg kirámolják a lakást, mert az illető eljött "terepszemlézni"... Vagy szerinted ez nem életszerű? Dehogynem, és ne legyenek illúzióid, csinálják is ezt jó páran... :K

    Amúgy meg nem hívogatnak ügynökök, pedig a jófosáson bárki láthatja a telefonszámomat. És én bújkálok? Hagyjuk már... :P

    [ Szerkesztve ]

    Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

  • 8th

    addikt

    válasz kenwood #558 üzenetére

    Annyira szánalomra méltó ez a rejtett számos telefonálgatás. Ha vásárolni szeretnék felhívom az eladót számkijelzéssel és kész. Megesik, hogy az itthoni vezetékesről telefonálok. Jajj-jujj akkor megtudják a számom. Pfff... pont leszarom. Ha a másik fél már kapásból rejtett számmal indít akkor biztosra vehető, hogy egy komolytalan piti kis seftes az illető, nekem pedig az ilyen emberekre sem időm sem szükségem nincs. Hirdettem egy videokártyát jófogáson. A jelentkezők legalább a fele rejtett számról hívott. Ez a halálom. És amikor az üres zsebű 12évesek rejtett számról arról faggatnak, hogy milyen játékok futnak azon a videokártyán meg próbáljam már ki ez meg az megy-e rajta és akkor megveszi na akkor azért hamar tele lesz a töke az embernek. Átszerkesztettem a hirdetésemet ami azóta így kezdődik: Ha rejtett számról hívsz ne lepődj meg ha kinyomom a telefont továbbá sms-re sem válaszolok!
    Ennyi. Ez egy tök jó szűrő. Ha már csak amiatt nem hív fel az illető máris elértem a célom és nem hívogatnak hülyék, mert rejtett számról csak egy komolytalan ember telefonál.

    "Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

Új hozzászólás Aktív témák