Új hozzászólás Aktív témák

  • szazbolha

    addikt

    válasz totron #129 üzenetére

    Igazad van, nem járok fészbukra (ott sincs fiókom), sem máshova, általában nem politizálok virtuális terekben és nem is okoskodok , nem játszom a mindentistudó jólértesültet különböző fórumokon, sem az átlag ember feletti morális és intellektuális entitást.

    Így engem tényleg erősen és meglepetésként érintett, hogy az USA hivatalban lévő elnökét ki lehet tiltani közösségi terekből. Ilyen szempontból valóban burokban éltem. Csak az ukrán háború után próbáltam olyan fórumokat keresni ahol tájékozódhatok vagy megoszthatom a véleményem a háborúval vagy politikával kapcsolatban. Ez sikertelenül végződött.

    Az általad leírtakról természetesen volt tudomásom korábban is, de csak hallomásból, az életemet évtizedeken át kitöltötte a családom, barátok, a munkám, utazások és a hobbym. Távol voltam mindattól amit soroltál. De eljött a szembesülés ideje. Egészen más amikor az ember az USA elnökével vagy saját magával kapcsolatban találkozik ezekkel a dolgokkal.
    Elsőre talán el sem hittem (véletlen? melléfogás? téves személyi ellentét?), de a sokadik eset után levontam a következtetéseket.

    Ebben a pár hónapos felismerési szakaszban újabb mérföldkő musk ügyködése és kijelentései a szólásszabadság korlátozásával kapcsolatban.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák