Új hozzászólás Aktív témák

  • capulet75

    addikt

    válasz b. #255 üzenetére

    És visszakanyordunk oda hogy miért nincs érdemi vita. Urban legendnek titulálsz oly millárd dolláros büntetéseket, amiket a bíróság és gazdasági versenyhivatal rótt ki az Intelre. Szintén UL az a brutális bevételkiesés ami az AMD-t súlytotta ezen ügyek kapcsán. Tudod, ha nincs bevétel, és a túlélés a cél, akkor gyakorlatilag mindig a fejlesztési pénzeket vágják meg elsőnek. Szerinted azért tudott így elkényelmesedni az Intel, mert az AMD-nél hülyék dolgoznak? Ott van az Intelnél régóta tudott sebezhetőségek ügye. Újjabb urban legend ugye? Inkább szépen eltusolták, mint hogy évek, és egy raklap pénzzel kifejlesszenek egy olyan CPU-t, amit ez nem érint. Ja, hát ez nem fontos, úgy is megveszik, nem kell erről tudniuk. A lenyeg hogy 4,5ghz, meg 8 thread. Ez az "új " 9900ks pont ugyanúgy érintett, csak épp az Intelnek nincs semmije, és próbáljak fenntartani "a király én vagyok" képet. Csak hogy a "király" egy hazug csaló tolvaj. Én nem támogatom ezt a jaj, szegény kicsi AMD dolgot, számomra az a fontos hogy valódi fejlesztést hoztak, elég baráti árakkal, ez nekem elég.

    Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

Új hozzászólás Aktív témák