Új hozzászólás Aktív témák

  • fRooStzzZ

    senior tag

    Közben nekem is sikerült leadni a BL-ra az igénylést, szóval már nyugodt vagyok. :)
    Nekem megkérdezte a telefon újraindítás után, Vodafone vagy Tesco? **nyád b+. :D
    Vajon mi. :DDD

    Ami a melegedést illeti..
    Ugye mikor írtam, hogy át kell másolnom közel 200Gb cuccot a gépre a telefonról, gondolom az miatt is melegedhetett egy picit, közben dex meg hogy is mondjam.. Majdnem játék, de kiírta, hogy x alkalmazás 20-30 mp múlva be fog záródni, mert melegedik vagy melegedhet a telefon. Végülis nem zártam be, de nem is állt meg.
    Tegnap GPS ment elég sokáig, arra is panaszkodott, hogy bezárhatja.. Most vagy azt, vagy a Spotify-t azt már nem tudom, de a zene is ment meg a térkép is a töltővel együtt, illetve a szélvédőre ragasztott tartóval együtt a napon.
    A 3. rendszer feltétele után azért már izzadt a kicsike, mikor zsinorban nyomtam fel a rendszert egymás utá. :)
    Lényegében nekem így 1 hét után nincs bajom a telefonnal, az üzemidő is kezd beállni, most még altatom az alkalmazásokat ami valamiért beragad menet közben vagy tovább fut a háttérben. pl: ACR, az a 8 órájával a lista élén szerepelt, az akku használatnál. :)
    Szóval altatásban van, mikor kilépek belőle. De működik rendesen továbbra is.
    Ami pozitívum, jobban rögzít mint a N9, úgy hogy a mic erőssége 9-en van a 14-el ellentétben. Nem halk a másik fél, semmi ilyesmi, nem recseg, nincs nagy változás az én és a másik fél hangerőssége között. Nem nagyon hallani szél zajt, recsegést stb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák