Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcat78

    őstag

    válasz -=MrLF=- #14 üzenetére

    Ugyanitt van már hír az áráról is,ha jól néztem.1800+usd...Szóval nem olcsó... :D

    "Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

  • tomcat78

    őstag

    válasz Dandris #21 üzenetére

    Nem vagy te egy kicsit csakazintel?Lassan vetekszenek a hozzászólásaid egy bizonyos rég nem látott kedves fórumtársal...Azzal az apró eltéréssel,hogy rajta legalább röhögni lehetett,de te fullba tolod a nemnormálist....Értem én,hogy neked csak az a jó,mert szarazamd,de hidd el,ott sem kapkodnának,ha nem fűtöttek volna be nekik....Hozzá teszem intel gépem van,így csak annyit teszek hozzá,hogy egyszerüen irritáló a f@szságod.

    "Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

  • tomcat78

    őstag

    válasz Dandris #24 üzenetére

    Nem a hype,vagy annak hiánya a gáz,hanem a fogadatlan prókátor hozzáállásod.Mint valami agyhalott intel-pr-os...
    A jövőre mit teszek fel?Milyen értelemben?Ne kezd te is azt a faszságot,mint a már megénekelt kollégád,aki szerint az amd 1-2 éven belül eltűnik,meg már quantum intel procikról hablatyolt.Persze,bocs....nem mondhatom,hogy ne csinálj hülyét magadból.De valahogy mégis minden ilyen jellegü hirnél gyakorlatilag tolakodsz a pofonért.
    Az igazság meg az,hogy perpill az intel kapkod mindennel,mert tetszik vagy nem van mit félteniük a piacon.

    "Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

  • tomcat78

    őstag

    válasz Dandris #28 üzenetére

    Azt hiszem nem érted a lényeget!Nem a tények idegesítenek,hanem az oktalan haterkedés,amit pl te is nyomsz.Nem emlékszem rá,hogy én toltam volna ilyen megnyílvánulásokat bármelyik oldalról.A valóság meg megközelítés kérdése,ha kb beleakarok magyarázni valamit,mint ahogy te teszed az én megnyílvánulásommal,akkor írhatnám azt is,hogy neked megérő teljesítmény helyett csak a százalékokkal való dobálózás megy pl(nem,nincsenek ilyen jellegü információim).Én legalább igyekszem objektív lenni,tőled viszont sztem soha nem olvasott senki olyat,hogy az amd bármiben is jó lehet.Lásd:mit tennék rá...Holott nem cáfoltam az egy százalékod,és nem jövendöltem semmit.
    Ahelyett,hogy örülnél neki,hogy végre versenyre van kényszerítve az intel.Asztali platformon tudtommal elég nagy százaléku emelkedést tudnak felmutatni.És,igen,az intel kárára.De remélem ezt nem fáj elolvasni,vagy belátni.
    Ha tudják követni azt a tipusu üzletpolitikát és mellé teljesítményben is hozza az elvárható szintet az aktuális TR az csak az usereknek lehet jó.Pláne,ha az az amd térnyerésével jár,mivel mindkét fél kénytelen lesz fejleszteni,és árversenyre kényszerítik egymást.Persze ez lehet,hogy csak az én véleményem.
    Ja,és mégvalami.Ha ez személyeskedés,legyen.De egyszerüen hangot adtam annak a ténynek,hogy számomra egyszerüen nem szimpatikus a hozzáállásod a témához.És ezzel nem vagyok egyedül,ahogy látom,láttam már néhány topicban.

    "Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

  • tomcat78

    őstag

    válasz Dandris #32 üzenetére

    De tényleg....melyik része nem volt világos annak,amit írtam?Mert valami nem ment át,az biztos.Egyik céget sem favorizálom,képzeld,van itthon mindkét cégtől gép.és mindegyik tökéletesen teszi a dolgát.
    De!Amit nem sikerült kellően átadnom ezek szerint az,hogy te gyakorlatilag minden amd-s cikknél megjelensz az intelt éltetni.Ebbe is belemész büntetőjogilag?Vagy abba,hogy asztali szinten vesztett az intel a piacából?Vagy erre már direkt nem reagálsz,mert szarul esne leírni?Az intel lefizetős magatartását meg mosni....már megbocsáss,de minimum annyira etikátlan,mint azt megtenni.Emlékeim szerint el is meszelték az intelt hasonló-minimum inkorrekt-dolgok miatt.Ja,hogy ez nem számít,csak az1%,értem....Egy szegmensben.
    Tipikusan az a figura vagy,akit ha megkérdeznék laikusként,hogy miért az intel,akkor a válasz kimerülne annyiban,hogy mert szarazamd....De ezzel egyre kevesebben vagytok így,mert mint írtam volt van ahol veszít az intel....
    Megint kiragadtál valamit abból,amit írtam,csak a lényegre nem sikerült reflektálnod.Tényleg nem tűnik fel,hogy ha nem feltétlen mindenki más elvakult,akkor lehet nálad van a baj?De látom,nem számít semmi,csakazintel :R
    És megkérnélek valamire,NE reagálj arra,amit írtam,mivel max 1% lesz a vége!Mert az látom nem megy,hogy globálba értelmezd,ami írtam.Lásd,kiragadtál megint belőle valamit,a többi meg nem számít.

    "Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

  • tomcat78

    őstag

    válasz Dandris #34 üzenetére

    Egyszóval?Troll ...Cinikus és elvakult,de ez nem mások sara!Tudom,mindenki hülye,csak te vagy helikopter.És most tényleg személyeskedtem!Lehet jelenteni meg tudom is én.
    Semmit nem szóltam a témához?Tényleg?Értelmezni is tanulj meg,mert látom vannak gondok!Mit is írtam?Na?HA az amd követi azt az ösvényt,amit a ryzennel elkezdett járni,van mit féltenie az intelnek.Mert lásd:működik.Nem bocsájtkoztam jóslásokba,nem írtam,hogy majd jól legyaláz bárki bákit,csupán csak annyit tettem,hogy alapul vettem egy cég üzletpolitikáját.Ennek melyik rész az ami nem kapcsolható a hírhez?
    De mint írtam volt Megint az egy százalékoddal jössz,ahogy az várható volt.És tényleg kib@szottul ne reagálj semmit,mint már egyszer kértem.

    "Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

Új hozzászólás Aktív témák