Új hozzászólás Aktív témák

  • {Zodiac}

    senior tag

    válasz zoli62 #256 üzenetére

    én pontosan így jártam, semmi közöm a linuxhoz, csak hallottam, hogy egy-egy kisebb cégnél bevezetnék, hát mondom, ha ott a titkárnő ilyenen fog dolgozni, akkor megnézzük, nem lehet olyan nagy bonyolultság. nem is volt addig, amíg felment, aztán jöttek a kedvenc weboldalak és hopp-kopp: flash plugin, java plugin... örökkévalóságnak tűnt, mire felment és nem volt egyértelmű, hogy az az üzenet valójában nem hibaüzi, hanem arra utal, hogy kell egy restart. ráadásul azt reméltem, hogy kevesebbet fogyaszt a win-nél és gyorsabb kb minden (indítás, böngészés, általános dolgok stb..) ehhez képest pont az ellenkezője, lassú, macerás és sokat fogyaszt. a végső pofon a vga install volt, amit egy gyakorlott linux felhasználónak sem sikerült megoldania telefonos segítséggel, mert nem azok a parancsok éltek, amiket megszokott 15 év linuxozás után. szóval most rátettem egy pendrive-ra és arra használom, hogy ha ismerősök hoznak egy gépet, hogy "eeeromlott", akkor fogom és bootolok erről, ha műxik, akkor nincs hardver hiba, legalább ennyit megtudok. :((( pedig jópofa lett volna elkezdeni használni csak úgy... :B

    [ Szerkesztve ]

    Öntörvényű Sünmalac

Új hozzászólás Aktív témák