Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kenwood

    veterán

    válasz ViZion #27 üzenetére

    Ha a munka folyamatos, es te azok helyett dolgozol,akik feszbukoznak,akkor az a vezetoseg hibaja, hogy nem veszi eszre.Vagy neked nem sikerult jo emberi kapcsolatokat kialakitani,hogy csak masoknak nezik el.

    Ha a munka hullamokban erkezik, akkor viszont tok felesleges baszogatni azt,akinek atmenetileg nincs semmi dolga. (pl a portas mossa fel a tiszta padlot,mert 1 oraja nem jott senki)

    En idegbajt kapok az olyan fonokoktol,munkahelyektol,akik nem birjak elviselni, ha fel oraig pont nincs melo,es a munkavallalo azt nem vigyazban allva tolti el.

    [ Szerkesztve ]

    Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

  • MongolZ

    addikt

    válasz ViZion #27 üzenetére

    Egy embertől nem lehet elvárni, hogy 8 órán keresztül dolgozzon. Ha dolgozik ~5 órát, az már egy jó eredménynek számít. Csak ugye néhány nagyokos ezt megirigyli, hogy na, a Sanyi már megint a Katával beszélget 10 perce, neki miért lehet, én vagyok a főnök, majd jól leb*szom. Miközben egy normális főnök kiadja a munkát határidőre (vállalható, normális határidőre), a beosztott megcsinálja, ahogy akarja, rábízom, megbízom benne, és 100%, hogy sokkal jobban fogja elvégezni a munkáját, mintha folyamatos megfigyelés alatt végezné el. Bízni kell az emberekben és meghálálják. Aki meg nem hálálja meg, az egyébként sem doglozna.

    Többen fb-oznak, youtube-oznak, van olyan nap, hogy én is sokat "pihenek", ettől függetlenül mindenki betartja a határidejeit, amit kérek, egyből megcsinálja, a többi meg különösebben nem érdekel. Fölösleges a folyamatos b*szogatással elrontani a hangulatot, legyen "öröm" dolgozni, az embernek ne kelljen görccsel a gyomrában bemenni a munkahelyére.

    (#52) ViZion: Persze, vannak olyanok, akik nem tudják, hogy hol a határ, mondjuk ilyenkor én sosem a fb-t, meg a többi "hobbit" hozom föl, hanem egyszerűen csak nem csinálja meg határidőre azt, amit a többiek, vagy amit kérek. Ha kell, megkérdezem, hogy tudok-e segíteni (amire szinte 100%, hogy az a válasz, hogy nem, mert ugye egyedül is megtudja csinálni), erre egyből nekiáll rendesen melózni... Az emberekkel úgy kell bánni, mint a hímes tojással :) Akivel meg nem lehet megértetni, attól meg tényleg rövidtávon meg kell szabadulni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák