Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • G4ga

    őstag

    válasz - = Zk = - #249 üzenetére

    mint két esetben 3000 mentek.
    Intelnél friss Windows ami csak a teszt miatt lett telepítve, míg az AMD frissitett X370-ről áthozott Windows!
    Lesz majd irásom ami ugyan az RTX miatt született, de szinte mindenhol hasonló a helyzet.
    Intel cl15-ben, amd cl18-ba mert valamiért random fagyott alacsony időzítésen.
    És nagyon nincsenek egy árba, sose voltak. Ryzen mindig is olcsobb volt. Most pedig hagyjuk mibe kerül a 8700K... ( ryzent vettem megjelenéskor 100 alatt, míg a 8700K 3 honapja 102-ért )
    Ugye a lapokat még bele se számoltam... :U
    2600X-nél jóval erősebb ezt nem vitatom, de azt nem is az i7 ellen küldte az AMD. Közel sincsenek egy szinten... és az nem jelent semmit hogy ugyan annyi mag és szál, ezt Te is jól tudod.

    Jó lenne ha, kamu tesztek gyártása és az AMD alul értékelése helyett inkább foglalkozhatna az Intel a saját dolgával és összekaphatná magát és normális procit gyártanának ami tényleg azt és úgy tudja amit kell.
    Vicc amit művelnek.
    Nem fanboyoskodásból, nem részlehajlásból de közel se olyan rossz az AMD, mint ahogy az Intel állítja.

    Amit marketingre költenek azt inkább költenék fejlesztésre mert ez így kevés lesz.

    Nagyából 15-20% lesz i9 előnye a 2700X-hez képest... és mennyiért majdnem kétszer annyiért ha a lapot is nézed hozzá... ár/értékbe nézve hmmm… elég kevéske előny... Értem én hogy presztízs.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák