Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz attila9988 #48 üzenetére

    van olyan tablet ami ennél olcsóbb, többet tud, stb? szigorúan függetlenül persze.

    miért nehéz elképzelni hogy egyes embereknek szükségük lehet arra, hogy pl reggeli mellett átfusson híreket, rss-t mailt nézzen, pár lapot végigfusson, este esetleg egy filmet megnézzen rajta, vagy még annyit se. mindezt anélkül hogy hangja legyen, hogy várni kelljen a bootra, és egyéb nyalánkságok, amik mondjuk megkülönböztetik egy laptoptól. nem beszélve arról hogy pl egy amszterdam-kína út alatt turista osztályon én öltem volna egy ilyenért, mert annyi hely nem volt hogy egy netbookot rendesen kinyissak és szögbe állítsam a kijelzőt, így átfordult színekkel néztem meg pár dr house részt aztán ideges lettem és hagytam a csába. értelme szerűen telefon se jött volna jól mert 11 óra alatt szárazra szívta volna az akut, és leszállás után még kellett egy darabig...

    persze aki ezen akar sokat gépelni gyorsan, vagy házi hd videót konvertálni arra ez nem jó. viszont második harmadik gépnek tökéletes lehet. lennebb is leírták hogy lenne neki is mire használni. nem arra hogy minden más elektronikát kidobjon otthonról és ezzel élje tovább elvakult életét

Új hozzászólás Aktív témák