Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atocha

    senior tag

    El kell ismerni, hogy jó cuccok lettek. A mini bejövök, de tartom magam az elveimhez. Férges alma terméket soha nem veszek!

    Ezen kívül a szokásos "arany áron adom mert én vagyok az epől"! (na meg ők is másoltak, egyetértek, de a végén kiderül, hogy csak az övek a jó és mindenkit beperelnek)

    Istenem de várom már hogy valahogy pofára essenek a betonba. Nem vagyok rosszmájú, de megérdemelnék. :)

    Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

  • Atocha

    senior tag

    válasz BoC1ka #35 üzenetére

    banhammer és BoC1ka

    Volt ájfonom és volt Ipodom! Eladtam! Ez nem jött be BoC1ka! Fikázom mert szar! Túlárazott szar! Bocs ha ez neked fáj! Én azt nem értem, hogy a magyar mér ugrik egyből a magyar torkának. Mit tudsz te énrólam? :) Semmit barátom, de én nem feltételezek rólad semmit, legkevésbé nem foglak titeket azonnal lehurrogni. A stílus amivel viszont nekem ugrotok az nagyon nem jön be! Szóval ezt zárjuk is le most, mert 1. jogom van azt fikázni amit akarok, 2. idegeneknek nem szolok be, 3. magánvélemény, amihez újfent jogom van!
    Én sem tegnap regeltem a prohardverre!

    De ha már annyira el kellene ismernem, elismertem hogy jól néz ki, f@sza lett a cucc. Ha és ismétlem HA! Android 4.1 JB futna rajta, akkor a túlárazott rész sem érdekelne, azonnal megvenném! De nem az fut rajta és nem is fog soha! Szóval maradok a : remélem 1x pofára esnek résznél, mert megérdemlik, mint a loreált!

    Na most lehet a nyakamnak ugrani!

    [ Szerkesztve ]

    Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

  • Atocha

    senior tag

    válasz BoC1ka #48 üzenetére

    Használtam, volt, de aztán jött a droid...
    Sőt! Mivel ez a szakmám és olyan helyen melózom, "naponta" van a kezemben ipad.

    Igaz hogy az i5-öt nem használtuk még, de ios futkos rajta, ami egy két változtatástól és a retina kijelzőtől eltekintve akkor is csak egy ios. A csak alatt nem lesajnálót értek.
    Nem a termékkel van bajom, hanem a cég hozzáállásával. Azzal hogy mindenkit beperelnek és azt hiszik, hogy az O2-öt is ők találták fel és csak az ő kegyelmükből lélegezhetünk.
    Az alma jó cuccokat gyárt. Saját és más kútfőjéből innovál cuccokat és ezt baromi drágán akarja eladni. Ezzel van a gond, ezért nem veszek ájfonokat többet.

    Meg viccen kívül mondtam, hogy a droid nekem jobban bejön. Apám, ha ezt JB-el lehetne venni... Mekkora ász lenne... :D

    Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

Új hozzászólás Aktív témák