Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz MongolZ #611 üzenetére

    Mielőtt ilyen agresszíven reagálsz, megnézhetted volna, hogy mire válaszolok, akkor talán még egyértelműbb lett volna, hogy nem is arról beszéltem, amiben szerinted tévedtem.

    - A kijelentés szerint amire reagáltam figyelembe kéne venni, hogy a GPU előbb van a vízkörben, mint a VRM.
    - Én erre válaszoltam, hogy szerintem ennek gyakorlatilag elhanyagolható a hatása, hisz legfeljebb is néhány Celsius fokról beszélhetünk, ami ebben a tartományban néhány százalék, ami pedig a véletlenszerű mérési hibák tartománya.
    - Te pedig azt mondod, tévedésben vagyok afelől, hogy "hol hat a vízhűtés" (azért teszem így zárójelbe, mert ennek így nincs is túl sok értelme, hisz nyilván mindenhol "hat", ahol bármilyen formában hőátadás van, márpedig a NYÁK lemez is vezeti a hőt, de ebbe kár is belemenni, mert itt most lényegében irreleváns), illetve hogy hol mérjük a VRM hőfokot. Ez utóbbival kapcsolatban abszolút nem látom az összefüggést a beszélgetésben.

    Ő is (akinek válaszoltam) a vízkörön belüli sorrendről és vízhőmérsékletekről beszélt, ahogy én is. Egyikünk sem arról, amiről szerinted én.

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák