Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Juliuska

    senior tag

    válasz gyuri2008 #606 üzenetére

    Fejembe vettem, hogy segíteni fogok és semmi sem tántoríthat el ezen szándékomtól.
    No csapjunk is a lecsóba!

    1) Fóliát kerestél a perechez (itt), ne légy a pénzed ellensége, erre nem kell; ez NEM Honor Band 3 amit óvni kell (én csak tudom, ha nekem nem sikerült még megkarcolnom, Te sem tudod akarattal!)

    2) A VO2Max értéket a perec jó eredménnyel szokta megbecsülni, de a megfelelő működéshez 2 alkalmazásnak (a Huawei Wear-nek és a Huawei Health-nek) közös munkája szükséges. Amit itt tapasztaltál, az jó példa arra, hogy az előbbi kettő közül legalább az egyik nem teszi kielégítően a dolgát. Amikor újra telepítetted a Wear alkalmazást itt az szépen tette a dolgát, látszik is (ugyanazt írta ki,mint az enyém itt

    3) Írtad, itt hogy 4 apk-t használsz a kettő helyett. A Huawei Band 2 Pro működéséhez NEM kell a Sleep apk, mert maga a karkötő képes ugyanezt a feladatot önállóan is ellátni (ld. Huawei Wear/Riasztás/Intelligens ébresztés/intelligens ébresztés/jobbra nyíl: 5/10/20/20/30 perc) Töröld le légy szíves ezt az alkalmazást. Az Android Wear alkalmazás okosórákhoz készült. Szerintem ne használd ahhoz, amit hordasz (=a Band 2 Pro) mert az nem okosóra, a Band 2 Pro az okoskarkötő – és az más funkciókkal rendelkezik. Távolítsd, el kérlek ezt is.

    4) Jelezted itt nekünk, hogy nem mér megfelelően a Health (illetve egyáltalán nem mér) az alkalmazás.Nagy rá az esély, hogy „összeakadhattak” az alkalmazásaid. (Ezért kértem, hogy távolítsd el a fentebbi 2 alkalmazást)

    5) Amiket ezen a printscreen-en mutattál nekünk, az pontosan abban a sorrendben van a pereceden is. De szinte biztos vagyok benne, hogy nem minden sportot űzöd ezek közül. A jobbra lévő piros x-szel ki tudod szedni azokat, amikre nincs szükséged, a pipával (jobbra fent) pedig elfogadtatod a módosításaidat.

    6) Ennél a hozzászólásodnál „kuszasággal” jellemezted az itt lévő grafikont, mellyel totál igazad is van, DE addig, amíg a fejlesztők nem lépnek ez ügyben, próbáljunk megoldást találni: ahogy lentebb görgetsz, színeket látsz és bpm értékeket. A grafikus „kuszaság” ezekből a színtartományokból épül fel, amit pedig Te határozhatsz meg szabadon: Health/Én/Beállítások/Pulzus hat intervallum és figyelmeztetés. Kövesd az ott lévő utasításokat és be tudod állítania különböző színekhez tartozó tartományaidat. Ez arra lesz jó, hogy ha a figyelmeztetést bekapcsolod, akkor ha tevékenységeid során ezt eléred az egyiket, az okoskarkötőd rezgéssel fog majd figyelmeztetni…

    [ Szerkesztve ]

    Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

Új hozzászólás Aktív témák