Új hozzászólás Aktív témák

  • aginor

    addikt

    válasz MC Pite #162 üzenetére

    Akkor te ilyen terepfutó stílusban nyomod. :) Nekem is van ilyen "elmebeteg" haverom, aki csak egy szimatszatyorral túrázik velünk, meg egy szalmakalappal (hátha eleredne az eső). ;) Meg van a másik véglet is, aki 45l-es táska nélkül nem indul el sehova, és még a tartaléknak is van nála tartaléka. Igazából ha nálam kivonjuk a képletből a fotósmotyót, akkor nekem is elég lenne egy ekkora táska, pláne mivel ilyen "apróságot" még nem kell cühölnöm. Ha fotózási szándékom is van egy túrán, akkor viszem magammal a vázat, hozzá a 12-60-at, mellé a 40-150-et telekonverterrel és pótakkuval, de mivel van még hely a rekeszben, amibe mást nem igazán lehet gazdaságosan elrámolni, így pár szűrő, egy vaku és pár fényformáló is befigyel. Kívül egyik oldalt egy palack víz, a másikon egy kisebb állvány, minden eshetőségre. A normál zsebben meg némi hami, papírok, meg a helyzettől függően esőkabát, kamásli, egyéb apróság. Ez ugyan lehet, hogy soknak hangzik, de a Magas-Tátárában is felszaladtam vele bárhová. FF rendszerrel már több melóm lenne, de okkal tettem le a voksom a 4/3 mellé.

    Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

Új hozzászólás Aktív témák