Új hozzászólás Aktív témák

  • #41360896

    törölt tag

    Azon töprengtem...mert én rendeltem náluk ma, hogy mintha direkt lassítanák is a vásárlásokat. Pl nem jó a több éves regisztrációm erre a napra mindent be kell gépelni újra. Mert milyen egyszerű lenne ha megnyitott személyes oldal alatt az eddig megtekintett termékekből szemezgetve csak bedobálnám a kosárba a cuccost és utána már csak 2 kattintásom lenne a megrendelésig.
    Ahh akkor 9 kor kiírhatták volna a weboldalra hogy minden elfogyott! (mondjuk nem mert nagyon gyér a kínálat)

    De, hogy jót is mondjak róluk!
    Ez az egyetlen olyan áruház ahova ha visszavittem valami online rendelt terméket akkor a szemrevételezés után azonnal visszakaptam az árát! Azonnal! Emagékkal pontosan egy hónapja küzdök, hogy a többször felvett visszaküldési kérelmemre érkezzen már a futár! Aqua webáruházzal pedig úgy jártam, hogy visszavittem egy gagyi set top boxot online rendelésből...a bolti csóka megnézte, hümmögött majd azt mondta kívülről ép, sértetlen! De ezt nekik be kell vizsgálni szervizben mert lehet, hogy kipakoltam a belsejét és akkor nem jár vissza a pénzem! Azt hittem kiszedem a pult mögül az eladót! Kb két hetére rá érkezett meg a pénzem tőlük. Szóval román barátaink, meg az aqua nekem kilőve legalábbis itt Győrben! Az euronicses szakértőktől feláll a hátamon a szőr a Mediakban meg szinte minden csak 6-14 napon belül elérhető. Mondom ez Győrre vonatkozik! A többi kicsi bolt meg háááát...szerintem hagyjuk.
    Edigibe legalább nem szarakodnak ha gondom van!

Új hozzászólás Aktív témák