Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Penge_4

    veterán

    válasz VladimirR #50 üzenetére

    villamkerdes: te vagy ennyire naiv, vagy csak hulyenek nezel mindenki mat ezzel a szar dumaval? - Bezzeg mikor én mondtam neked ugyanezt azzal kapcsolatban, hogy a multik korruptak és lopnak, akkor elkezdtél jönni a jogi dumával, hogy mert nincs rá bizonyíték és saját frusztrációból beszélek.
    Ha jogilag korrektek akarunk maradni, akkor ilyen alapon egyik userről sem feltételezhető, hogy a szóbanforgó "film" illegális forrásból származik, amíg meg nem bizonyosodtunk róla, akármilyen is az illető stílusa.
    Én mikor szóltam be neked (azt az egy esetet kivéve, amikor már nagyon elszabadult a flame), hogy furcsamód nagyon otthon vagy torrent, torrentoldalak és scene témában ahhoz képest, hogy állandóan a jogvédők oldalán állsz. :D

    Ezek alapján te most bebizonyítottad, hogy ha fórumozókról van szó, akkor te is (és moonman is) a saját frusztrációtokat vezetitek le, mert ha DivX, akkor az warez.

    na, jolinformaltsagodbol is latszik, hogy mennyire surun vasarolsz... - Éppen neked látszik, mert többször lehet olvasni olyan cikket, hogy xy ismeretlen oldal 1-2 hónap próbaidő után bebukott, mert senkinek nem kellett a DRM mentes mp3, vagy a DRM mentes DivX film. Tudod, ezek azok a cikkek, ahol kialakul a flame, mert ilyenkor általában az a konklúzió, hogy mindenkinek minden ingyen kell és rohadt szemét, amiért nem járt arra az oldalra, amiről a kommentezők 90% akkor hallott először, amikor bebukott érdeklődés hiányában.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák