Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz ilyen_85 #21 üzenetére

    Ez a kamera dolog rendkívül érdekes. Nem hiszem, hogy ez egy olyan fontos funkció lenne még manapság is, ami gyakorlatilag piacot dönt, illetve hogy a képminőség befolyásolná a telefon egyéb funkcióit. Főleg úgy, hogy a legtöbb ember azt gondolja tévesen, minél több megapixel, annál jobb képminőség... :U

    Aztán ez a melegedés sem túl normális. Még sosem láttam a mobilja miatt lángra lobbant embereket az utcán, meg égett arcúakat meg egyéb égési sérülést szenvedett egyént, csak mert HTC-je van. Egy kicsit elnagyoltnak tűnnek a felvetéseid, amolyan szőrszálhasogatóaknak.

    Pl: "gyönyörű volt, de európába egy rosszabb soc-al érkezett"

    Őőő, oké, és? My bad, hogy ezt nem tudom, de most ez konkrétan mit jelentett a gyakorlatban? stb

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Xaels

    félisten

    válasz ilyen_85 #21 üzenetére

    "One: gyönyörű ismét, de a kamerája nem lett acélos ...ismét..., a sok csúszás miatt a soc elavult lett pedig a készülék rettenetesen drága volt, amolyan jó htc-s szokás szerint." - Ez Bullshit. Az S600 nem volt márciusban elavult, sőt még májusban sem volt az amikor a hazai szolgáltatóknál megjelent. Gyakorlatilag az volt az elérhető csúcs... Drágának drága volt, de közel sem azon az áron nyitott mint a konkurencia aminél hellyel közzel a megbízhatóbb boltokban olcsóbb volt ~20k-val vagy még többel...

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

  • Skillet

    addikt

    válasz ilyen_85 #21 üzenetére

    nekem is egyet kell értenem. nekem a desire tetszett meg anno nagyon a mobil palettáról. akkor ismertem meg a htc nevet.
    borzalmas volt a hardver. melegedés, újraindulás, alaplapcsere nem is egyszer. hardveres gombok pocsékak. szintén csere. hiába, utána megint bekotlottak. nevetséges egy ilyen áron adott telefontól. egyszerűen nem ezt várja az ember.
    tény, hogy gyönyörűek a telefonjai a htc-nek. a többi gyártó dizájnja nem tetszik. a htc one s is nagyon megtetszett. hibátlan dizájn. de amikor jobban utánanéztem, olvastam hibákról bőven. a külseje kopik. a szoftver szarakodik. stb. el is ment tőle a kedvem. és itt a nagy gond. ma már úgy látom, hogy aki htc-t vesz, a nevet és a telefon dizájnját veszi meg. ráadásul horror magas áron. és itt a gond. erősen túlárazottak a htc telefonjai. nem versenyképes. muterom most vett telefont. egy száz éves nokiát cserélt le. samsung lett belőle. miért? nem volt htc-ből abban az árkategóriában semmi. de ha lett volna, akkor sem biztos, hogy szívesen ajánlottam volna. szinte minden gyártó egy-egy telefonját megtaláltuk abban az árfekvésben...és persze csúcson a htc-vel. maguk alatt vágták (és vágják mai napig) a fát ezzel a hozzáállással. szép a sense, értem....és?
    a dizájn és a sense kiemeli a tömegből. ezért sokan választották volna a htc-t az első pillanattól is, ha megfelelően lövik be az áraikat.
    szóval samsung lett muteré. 3 telefon jött szóba. sony. lg és samu. én nem vagyok oda semelyik gyártóért. alap volt, hogy 2 év gari legyen rá. így, az lg ki is esett. ha jól tudom, ők 1 évet adnak. de anyum végül azt mondta, akkor samsung. samsung, mert a környezetében túlnyomó részt samsungok vannak. és megelégedéssel használják őket. pont. és ez kell a népnek. félreértés ne essék...én biztosan nem fogok magamnak samsungot venni (de htc-t sem). borzalmas a dizájn. már ha annak lehet nevezni. kabaré. de a tömegnek bejön. jó áron is van. semmi más nem kell a népnek. néptelefon lett.
    én szívem szerint valami kínai csodát választanék, de visszatart a garis ügyintézés. meg persze, hogy a nekem megfelelő méretű kijelző (4,3") szinte elérhetetlen. viszont nem ritka az 5"+. remek. a nem cserélhető aksi is katasztrófa...legalábbis szerintem az.
    pár kritérium lenne csak, mégsincs megfelelő telefon.
    a htc helyzetére visszatérve... talán még most sem lenne késő meglépni az erős árcsökkentést, de nem fogják megtenni. pedig, szerintem jobb eladni mondjuk 10 telefont 50e/db áron, mint mondjuk 5-öt 70e/db-ért. de az is lehet, hogy én számolok rosszul. meg nem is ilyenek az arányok. passz. minden esetre a samsung jól csinálja. csak a telefonjaik rusnyák.

    Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

Új hozzászólás Aktív témák