Új hozzászólás Aktív témák

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz Enszuke #47 üzenetére

    Nem is említettem a 3DMarkot. Nem tudom, hogy hogyan jött egyáltalán fel. Te linkeltél egy OpenCL-es eredményt a fél szintetikus Luxmarkból itt. Erre hoztam négy darab OpenCL eredményt valós felhasználásra szánt programokból itt.

    A Brazos esetében fel sem jött egyetlen program sem. Végig csak az üzemidőről beszéltünk, amit természetesen terheléssel lehet mérni. Ott mindegy, hogy a program mennyire reprezentálja a teljesítményt, ugyanazt a terhelést megadja, amit más programok.

    Köszi az új tesztet. Látható, hogy ugyanúgy sok üzemidőt kínál a Trinity webes terhelés mellett. [link] Erről linkeltem korábban mérést. [link]
    Egyedül az ULV termékek jobbak hasonló akkumulátor mellett, de erről szintén írtam, hogy a mainstream és az ULV termékek más fogyasztási szintet képviselnek. A közvetlen versenytársként számon tartott új generációs Ivy Bridge ugyanolyan akkumulátor mellett egészen pontosan 96 perccel kevesebb ideig bírja a webes terhelést, mint a Trinity APU.

    Bármilyen program mellett előnyös egy 18 wattos TDP 35 wattal szemben. Ha ez neked duma, akkor javaslom nézd át újra a fizikával foglalkozó könyvek erre vonatkozó részét.

    Bár nem nekem írtad, de két fő dolog árazza be a notebookokat. Az teljesítmény és az üzemidő. Azért egyezik meg a két termék ára, mert az E420 gyorsabb, míg az E325, ahogy a tesztünkből is kiderül több üzemidőt kínál.
    [link] - Ahogy ebben a hsz-ben írtam:
    Lenovo ThinkPad Edge E325 563 372 190 - AMD Brazos
    Lenovo ThinkPad Edge E420 420 249 85 - Intel SB
    Minden adat percben, rendre idle, videó és terhelés.
    Mindenhol jobb a Brazos. Terhelés mellett dupla annyi ideig bírja.
    - ez már elég ahhoz, hogy elkérjék érte a pénzt, mert ma az üzemidő érték.

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Új hozzászólás Aktív témák