Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz ntomka #44 üzenetére

    Nem üzleti szempontból, hanem PR szempontból tartom nevetségesnek, hogy van, aki még elhiszi, hogy "ingyen" kap bármit is, ráadásul "szívjóságból", csak azért, hogy "a közösségnek jó legyen", természetesen mindezt "függetlenül a cég érdekeitől", sőt, "akár azokkal szemben is" (és akkor ld. Youtube, hogy csak egy példát mondjak).

    Sectumsempra - For Enemies

  • Morden24

    nagyúr

    válasz ntomka #46 üzenetére

    Nincsen ingyen, csak barter alapon működik. Ő nekem szolgáltatást nyújt, melyet én egyszer a szolgáltatás használata közben keletkező információkkal, másodszor magának a szolgáltatásnak a használatával (a kapcsolt funkciók miatt) egyenlítek ki.

    Ez egy teljesen zsír és bevett rendszer (és egyáltalán nem ők találták fel), viszont lassan (a sok szolgáltatás egyre keményebben történő összekapcsolódása, valamit egyéb piacokba történő bekapcsolódás okán én egyre inkább úgy érzem, hogy többet adok, mint amennyit jól megfontoltan szeretnék. Persze ez egyéni szoc. probléma, és remek ellenszere van: nem használom. Viszont ha nem tudom nem használni, az azért piszkálja a csőröm, szerintem érthető módon :K

    Sectumsempra - For Enemies

  • Morden24

    nagyúr

    válasz ntomka #51 üzenetére

    Nézd, a Norc-ot is fikázom, de mivel itt 99%-ban a Google-ről van hír, nyilván ehhez lehet hozzászólni. Láthatod, ha visszaolvasol, hogy személy szerint meg is említettem a Norc-ot, és semmivel nem szeretném őket jobban, mint a Google-t.

    Ha meg van még fél tucat ilyen paparazzi cég, akkor azokat meg azért nem fikázom, mert nem is tudok róluk. A helyzet az, hogy én anno a Norc-ról is úgy szereztem tudomást, hogy valamelyik topikba posztolt róla egy szegedi fórumozó.

    Ehelyütt viszont hozzátenném, hogy a Génél azért én jogosabbnak érzem a parát, mert ismerve a cég kiterjedését és tőkeerejét a hülye is látja, hogy ők többet tudnak kezdeni ezzel, mint ha én felszerelek a Mazdám tetejére egy Leica-t, és elkezdek végigkattogni Bivalybasznádon. Pont ezen aggodalmaimat fejtettem ki korábban, ahol az összekapcsolódó G-szolgáltatások miatt kumulálódó felhasználói adatokról írtam :K

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák