Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    LOGOUT blog

    válasz lmisi #24 üzenetére

    "Az adatfolyam elvágása egyben a fent említett funkciók elhalását is jelentené.": ha a személyes adataim folyamát elvágnám, az miért is halasztaná meg például a gugli keresőt? másik kérdés: ha nem akarok semmi módon a facebook tagja lenni, akkor milyen életszerű problémát okozna az adataim folyamának elvágása a facebook felé?

    Egész egyszerűen nem értem, mi indokolhatja, hogy a facebook engem nyomonkövessen, amikor nem akarok facebook tag lenni, pláne nem értem, hogy miért mennek el emellett az emberek csak úgy. Azt sem értem, miért biztosít a teljes internet, az egész világ ingyen hirdetési felületet a facebooknak, miféle gazdasági konstrukció ez. Meghülyült mindenki???

    "esetleg visszatérne a ms, apple féle monopolista megközelítés.": az ms meg a google között mindössze annyi a különbség, hogy az ms-t sokkal korábban büntették meg bíróságon az adatvédelmi disznóságaik miatt. meg lehetne azon humorizálni, hogy mennyivel több esze van az ms-nek, nem épít saját szerverfarmot azért, hogy előbb lemásolhassa az adataidat és utána lopja el, hanem tárold csak te az adatodat, majd ellopják ők közvetlenül a diszkedről. gazdaságilag jobb megoldás.

    "konkrétan megadható legyen ki fér hozzá": konkrétan meg van adva: az usákoknál az összes agency. te hiába akarsz rendelkezni, ha van rá ellenkező értelmű törvény. pontosan mit is akarsz a kongresszus ellen? ezt kellene végre megérteni, hogy intézményesítették, törvényerőre emelték az adatok szabadrablását. A rendszer a velejéig rossz, ilyenkor már nem kezelgetni kell, hanem levágni, mint az üszkös végtagot. mit akarsz te rendelkezni egy törvényileg támogatott, orosz titkosszolgálati módszerekkel dolgozó cég ellen?

    A rendelkezésre állás javítása meg nem adatvédelmi probléma, azt hagyjuk most.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák