Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hevepapa

    senior tag

    válasz PuMbA #254 üzenetére

    "Én most év elején cseréltem alaplapot és CPU-t vadi újra, ami ugye simán Win 11 kompatibilis, tehát meglesz a minimum 10 évem."
    Ja.... akkor érthető miért véded foggal-körömmel, butábbnál butább indokokkal az MS húzását. Te most rendben vagy, aki meg nem - az hülye mert nem vett új gépet akkor amikor a legdrágább volt.
    Azt hiszem teljesen felesleges bármilyen észérvet vagy cáfolatot felhozni az érveidre, mert úgyis csak a saját mantrádat hajtogatod - pedig itt többen, több oldalról is alaposan megindokolták miért nem jó ez az irány.
    Gyanítom te lennél a leghangosabb MS fikázó, ha 2023-ban kijönne egy Win12 ami már nem támogatja a '21-ben aranyárban vett új hardvereidet. :D Az MS "istenbizony" ígéretének hinni meg úgy tűnik totál felesleges - lásd: a Windows 10 lesz az utolsó Windows.
    Persze ezt most foggal-körömmel cáfolni fogod, sőt tutira be is bizonyítod hogy 10 évig tuti top lesz a hardvered :) Részemről befejeztem, mert szerinted úgyis mindenki villamos, csak te nem :D :D :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák