Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #40935168

    törölt tag

    válasz Bici #61 üzenetére

    Pénz, milliók, yacht, ki tudja. Én is tartanám Kft-ként magam (illetve kint llc, ltd.) , Facebook-ot sem értem, miért kellett még nagyobbra törni. Persze lehet nem látunk mögé, ilyen sebességgel, ahogy dolgozik most világszerte a Facebook, brutál sávszélre, infrastruktúrára, lokális szerverparkokra stb. van szükség, de hogy ez olyan mértékű befektetés lett volna anno, amit nem tudott volna kinyögni saját zsebből, kétlem. Szóval passz. Mert ugye főleg tőkebevonásról szól a részvénykibocsájtás, de annyi veszélye és szarja van manapság, hogy én nagymenő cégvezetőként biztos, hogy megkímélném magam ettől. Akkor kellhet ennyi pénz, ha én akarok másokat felvásárolni, mert tetszik amit csinálnak, az az utat képzelem máshogy. Pl. navigációs cégek location-höz, telefongyártók, mittomén. Persze Rt-kre odakint (is) más szabályzások érvényesek, ez is lehet indok, vagy ezek mind együtt.. nem tudom. Mindenbe sajnos nem látok bele én sem. Azért vannak cégek, amik Kft-k maradtak és lám, nem is követi őket sem a média, sem a köztudatban nincsenek ott, se semmi és csendben halkan eltermelgetik a maguk kis dollármillióit, aztán megtartják azzal a 150 fővel csendben a céges bulit a főnök yacht-ján. Az az igazi. :)

Új hozzászólás Aktív témák