Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ntomka

    nagyúr

    válasz edward2 #14 üzenetére

    Mit vettek el, ami ennyire kiverte a biztosítékot?

    ツ Headphones on - World off

  • Penge_4

    veterán

    válasz edward2 #67 üzenetére

    Egyetértek. Ráadásul nem ingyenes, ugyanis az adataiddal fizetsz értük. De hát a közgazdász felfogás szerint pofánk lapos, mert jobban él ma a hajléktalan, mint anno Mátyás király. :U

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz edward2 #67 üzenetére

    Akkor lehetőleg olvasd el még egyszer az előző hsz.-emet, hátha sikerül felfogni, mi volt a mondanivalója. :) Ugyanis láthatóan csak a második mondat elejéig sikerült elolvasnod, és anélkül, hogy kicsit kevésbé szemellenzősen próbáltad volna megérteni a szöveget, máris kiragadtad a környezetéből azt a részmondatot, és rátapadtál. Pont az volt a lényeg, hogy nem kell "elájulni" a szolgáltatástól (de dramatizálhattad volna még más kifejezésekkel is, hátha attól még hatásvadászabb a megjegyzésed), ezt senki nem is mondta, de a szimpla fórumos ugatások mellett lehetne közvetlenül a Google-nek is küldeni hibajelzést/feature requestet/anyázást, ami tetszik, hátha annak még hatása is lesz. Hidd el, nem olvassák el, a Prohardveren mit fikáztál agyba-főbe. Igaz, az ilyen rettenetesen hasznos "kritikákat", mint amit írtál ("Konkrétan bekaphatja a Google Maps.") nem biztos, hogy lenne értelme elküldeni nekik, mert nem igazán tudnák kihámozni, hogy mit is csináltak rosszul. Leírtad, hogy kapják be, de hogy pontosan mi nem tetszik, azt nem nagyon fejtetted ki. Pont az ilyenekről beszéltem.
    Akinek meg írtam a hsz.-t, többek közt azon pattogott, hogy miért nincs már azonnal magyarul, rögtön az újítás bevezetése után. Mivel nyilván a magyar lesz a legfontosabb nyelv, amire egyből ráfekszenek.

    "most, hogy ellenség 0 elkezdik lenyomni az emberek torkán a saját akaratukat. Most akkor ez jó? És maradjon az ember csöndben mert ingyen most elkezdenek keménykedni?"
    Még mindig nem mondtál semmi érdemit. Mivel is keménykednek? Milyen akaratukat is kezdték lenyomni a torkodon? Azzal, hogy közösség által szerkeszthetővé tették a térképet? Hű, valóban kőkemény diktatórikus lépés... :DDD Hogy képzelték ezek a szemetek, hogy most már Te is tudod otthon szerkeszteni? A rohadékok... ;]

    Szerintem meg ez a rossz felfogás.
    De azért felhasználtad az utolsó bekezdésemben írtakat is... :)

    Sk8erPeter

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz edward2 #80 üzenetére

    Nem azt írtam, hogy attól minden meg van oldva. Most eléggé félrement a társalgás, az egész onnan indult ki, hogy Kenéz Árpád egy kissé elvakultan írogatott, "csakazértis"-fikázásokat (lásd a nevetséges "mé' nem megy magyarú' ezek idióták!"-jellegű megjegyzéseket), meg a köcsögmultizást, erről beszéltem, hogy már egy kissé unalmas. Meg hogy lehet visszajelzést küldeni, sokkal több az esély rá, hogy ennek még valami hatása is lesz, mintha csak fórumon éli ki a fikázási rohamait. Attól még azt nem írtam, hogy az eredmény garantált, de a Gmail is a visszajelzésekre építve alakult át annak idején egész használhatóvá. Nekem is van rengeteg bajom a Google-lel, konkrétan például azzal, hogy a Labs-ből kiiktattak egy számomra nagyon hasznos preview-funkciót (konkrétan: Sneak peek, amit a rengeteg anyázó hsz. ellenére sem szeretnének visszahozni, helyettesítették egy saját, ostoba context menuvel; én is beírtam, hátha lesz hatása, bár tudom, hogy nem sok reményt fűzhetek hozzá), ezenkívül rettenetesen ostobának találom sok szempontból a Chrome-ot (ezt nem itt fejteném ki, de más topicban már megtettem), ezenkívül nekem sem jött jól, hogy megszűnt a Google Reader, még ha nem is voltam olyan túl aktív használója, meg sorolhatnám még, szóval hidd el, nagyon nem vagyok Google-ajnározó, de akkor sem vagyok szemellenzős, és elismerem, ha valami jó, és nem ugatok le azonnal valamit csak azért is, mert épp nekem rossz hangulatom van, vagy mert más területen elkövettek valami hibát más fejlesztők, ergo nem kell ám mindent összemosni - nagyon jó például mindenféle Google API (Maps, Chrome extension API, stb.), és más szolgáltatások is (például a Google Maps), még ha vannak is hibái, általában a fejlesztői dokumentációkat is nagyon igényesen szokták elkészíteni, bővítgetik, fejlesztői szemmel tehát nem nagyon kell szart dobálni a Google-re.

    A lényege az egész blablának tehát az volt, hogy vegyük már le azt a rohadt szemellenzőt.

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz edward2 #82 üzenetére

    Ezzel a hsz.-eddel viszont már teljes mértékben egyetértek.

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák