Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz Penge_4 #68 üzenetére

    Milyen meglepő, hogy épp Te jöttél ezzel az érveléssel... :) Többek közt itt neked is szólt a második mondat első, OFF-ba tett zárójeles megjegyzése... :)
    Mivel paranoiás vagy, gondolom ismersz elég sok eszközt a saját magad lerejtésére (kezdve már az ilyenektől, mint a DoNotTrackMe, proxy, anonimizálás, ilyesmi, a szolgáltatás használatának elkerülése, ,és így tovább :P). Ja, de várjunk, jön az érvelés, hogy de attól még megvan nekik az IP-címem, hiába nem is vagyok bejelentkezve a Google-szolgáltatásba (például ez az első lépés, hogy ne fizess nekik az adataiddal), és akkor a rohadékok azt is már biztos felhasználják világuralmi törekvéseikre, és rádszabadítják a Gondolatrendőrséget. Ami viszont kicsit ellentmondásos az érvelési rendszeredben, hogy az derült ki eddigi megjegyzéseidből, hogy igen aktívan használod a Google-szolgáltatásokat, és némelyiknek el is ismered a színvonalát (nyilván kivételekkel, mint a WebKit/Blink-vonal a Chromiumban), de azért imádod őket gyűlölni is. :D
    Nem kell keverni a szezont a fazonnal. Senki nem mondta, hogy a pofád lapos, nyugodtan szólhatsz nekik, hogy mit javítsanak, megvannak erre a lehetőségek bőven, sokszor figyelembe is veszik, ha érkezik hibajelzés vagy szolgáltatáskérés, javításra való kérés. Van, amikor nem, mert nem fér bele, ilyen ez a popszakma.
    Pont az a baj egyébként, amit itt is írtam, hogy a szemétmultizás közben összekeveritek a szezont a fazonnal, képtelenek vagytok különválasztani a szolgáltatás színvonalát, annak javítására törekvést, ezzel kapcsolatos kéréseket (lásd első két bekezdés) attól, hogy milyen szintű monopóliuma van a cégnek, és hogy ez aggasztó is lehet (lásd utolsó bekezdés, mint láthatod, erről is említést tettem).

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák