Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Panda01

    tag

    válasz Yeffy #111 üzenetére

    Igen, nagyon ugyesek voltak. Bevallom, nem szamitottam arra, hogy ilyen jol fognak szerepelni. Nekem raadasul a ray tracing teljesitmeny sem fontos, a konzol sem opcio, mikozben tavaszig is varhatok, tehat az, hogy az Nvidia is ugy erzi tennie kell valamit kulon orom.
    Mivel nagy valoszinuseggel amd procit veszek majd, igy ez a kozos memoria hasznalat a gpu-val is nagyon tetszett. De a Rage mod is, mert egyaltalan nem tudom hogyan kell tuningolni ill. azt nem is mernek, de a szoftverben egy gombot mar be merek nyomni, foleg ha a gyarto szerint is az teljesen oke.
    Mindezektol fuggetlenul az Nvidia szerintem tavasszal igyis-ugyis kijott volna a super/ti valtozatokkal, csak most ez mar nem opcio, hanem kotelezo.
    Bar az off hataran vannak a hozzaszolasaim, de azert elmondom, hogy arakkal kapcsolatban szerintem nincs olyan nagy baj, mint amilyennek erezzuk. 2007ben a 8800gtxet vettem 140k penzert, az volt a csucskartya, azt ha a minimalberre vetitem, akkor 2020-ra a 300k+ penz teljesen okes, ha erre meg a forint gyenguleset is hozzaszamoljuk, akkor a 400k penz sem tulzo. (Persze egy ez elnagyolt osszehasonlitas, azert szakmailag nem teljesen helytallo) Tehat ha a "nem erdekel mennyibe kerul" kategoriat nem nezzuk, akkor a csucs kartyara kb. ugyanannyit kell sporolni, mint regen. Persze 1-1 generacio kozott lehetnek elesebb valtasok (mert pl. nincs eppen konkurencia a felso osztalyban), de alapvetoen aranyaiban nem dragulnak a kartyak, csak az arcetli konnyfakaszto.

Új hozzászólás Aktív témák