Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 7Heads Drago

    veterán

    válasz <Lacy85> #87 üzenetére

    Mi hogy jön ide? Felsoroltam azokat az érveket ami a Huawei ellenesek a legtöbbet bedobnak a fórumban. Neked gondolom nincs gms mentes Huawei telod vagyis jó eséllyel csak fröcsögsz valamiről amit mások kezében vagy videóban láttál. Én ha valamit nem szeretek, és nem használok és nem is tervezem a használatát akkor nem lógok a topikjában és oltogatom az embereket hülyeségekkel.
    Ezek szerint akkor nálad az nfc nem léte egyenlő a világ végével. :C
    Androidon 2010 ben jelent meg és megsúgom előtte is volt élet a földön és lehetett fizetni anélkül is. Az hogy te magadat hogy korlátozod be a te bajod és nem mindenkié.
    Engem nem zavar...
    De igen mert magad írtad hogy olyan topikokba mászkálsz ahol ezzel kapcsolatban gyüjtőd a negatív hsz-eket. Persze nem vagy vele egyedül és ha többen vagytok nagyobb a bátorság emberek és termékek fikázására. És ugye ez is egy Huaweies telefon topik. Gondolom P50et nem veszel vagyis csak a termék és a userek szarozása illetve a jelzők aggatása a cél. Ha neked ez a normális emberi tevékenység akkor biztos hogy van gond. Tudok segíteni ez ügyben ha gondolod hogy mit olvas kit keres meg.

    [ Szerkesztve ]

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Új hozzászólás Aktív témák