Új hozzászólás Aktív témák

  • beleszólok

    senior tag

    válasz Flashget #537 üzenetére

    Itt nem akartam beszállni a politizálásba (bár nem a fórum tisztelete tartott vissza, mint korábban másik fórumon :D), de...
    Őszentsége I. Viktátor és kicsiny hordája abszolút többséggel rendelkezik.
    Mivel mostanra szinte csak birkák maradtak az országban, nem kell tartania egy XXI. századi '56-tól.
    Simán megteheti és a szavazói még tapsikolni is fognak neki, hogy milyen jól csinálja! :(
    Ahogy tönkretették az egészségügyet, a szociális hálót, munkahelyeket vettek el a közmunkájukkal stb. (jó, ebben a tönkretételben a maszop is benne van nyakig), úgy megtehetik ezt is. Annyira függ a világ a nettől, hogy szerintem előbb mond le a nép a napi bűzrúd adagról vagy sörről, mint az internetről.

    Egyébként van olyan vetülete is a dolognak, amivel nem tudsz mit kezdeni: mi van a kívülről generált forgalommal, amiről nem tehetsz?
    Hiába van tűzfalad, a végpontig eljutnak a csomagok. Egy rosszakaratú egyén, mondjuk egy a Digi max. csomagját használónak olyan forgalmat generálhat, hogy elárverezik a házat a feje fölül, mire kifizeti az adóját és nem tud ellene védekezni.

    Szóval agyrém, de sajnos nagyon is elképzelhető, hogy bevezetik.
    Őszintén szólva én már a bankszámlámat is féltem, ha csak a szándékomon múlna, már a manyup mutyinál leléptem volna az országból, csak sajnos túlkoros vagyok hozzá, hogy külföldön, gyér nyelvtudással új életet kezdjek.

    Tiszavirág: http://youtu.be/YdcsiW0kfso

Új hozzászólás Aktív témák