Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • assemble

    addikt

    válasz Formaster #23 üzenetére

    freevoipdeal.com-ra gondolsz inkabb gondolom? legalabbis az elozo neven nem jon be semmi :)
    Ranezek majd, koszi a tippet. Utoljara kb 4-5 eve probalkoztam voip-pal, volt par szolgaltato ahol tenyleg effektive ingyen lehetett beszelni egy rakas orszagba, mondjuk ha sose fizettel semmit, egy ido utan asszem letiltottak, nem tudom manapsag mik a lehetosegek.
    Ugy latom ennel 10 euro a minimum 120 naponkent, ami nem hangzik veszesnek ha tenyleg kihasznalja az ember. Es ha mellette tenyleg full ingyenesen lehet beszelni pl magyar vezetekes szamokra (ez amugy mennyire korlatlan, van valami korlatozas azert hogy barmennyit ne beszelhess pl ejjel-nappal?), (es a mobil is jelkepes osszeg ahogy latom) akkor az ugy tenyleg nem rossz.
    Asszem Android-ban jopar eve van beepitett SIP tamogatas, kivancsi vagyok hogy azzal pl menne-e minden tovabbi szoftver nelkul, legutoljara Symbian-on probaltam csak...
    Ha ez igy olajozottan tud mukodni, akkor eleg egy jo netcsomag es jo sokat lehet sporolni a telefonszamlan :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák