Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #06658560

    törölt tag

    válasz Rickazoid #2 üzenetére

    Fenéket. Vannak igen jó lehetőségek ma is, polgári perben be lehet hajtania a kiadónak, vagy az út képviselő cégnek a jogdíjat, az általa birtokolt jogok megsértése esetén, plusz esetleg valami kártérítést kaphat, ha a bíró jónak látja. ott van minden, csak alkalmazni kéne már nem minden újabb szopatást erőltetni. Egyébként meg a jogvédők már eltakarodhatnának a kedves anyukájuk...-ba, így karácsonykor, ha a jogrendszer rájuk is vonatkozó részeivel ennyire nincsenek kibékülve, s mindenáron azt akarják, a passzát szél is belőlük fújjon.

  • bambano

    titán

    válasz Rickazoid #2 üzenetére

    ne menjünk el megint szerzői jogi kérdések felé, itt most nem az a kérdés, hogy a letöltés vagy a feltöltés jogsértő-e.

    Itt most az a nagy kérdés és ezt kell a vita alapjának kitűzni, hogy egy polgári jogi szerződést fel lehet-e bontani magánemberek lobbija miatt.

    A fő kérdés itt most az, hogy a hollywoodi banda rákényszeríthet-e bíróság nélkül egy szolgűáltatót, hogy egy külső, a szerződésben nem szereplő fél nyomására felbontson egy szerződést. EZ A KÉRDÉS.

    És agyonütném mind, aki ezt támogatja. Amellett, hogy a szerzői jogtulajdonosok jogainak védelmét támogatom, de ez nem indok arra, hogy beleugassanak egy harmadik fél jogi dolgaiba.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

  • Lenry

    félisten

    válasz Rickazoid #2 üzenetére

    Szerintem egyszeri megnézés céljából elérhetővé kéne tenni a filmeket fillérekért
    ezt az ötletet támogatom. T-Home-on átlag 500Ft egy filmet 24 órára "kikölcsönözni", persze ezek nem a legújabbak.

    ha viszont pl az új filmeket a DVD/Blu-ray (és ezzel együtt a DVDRip és tsai) megjelenésekor, tehát miután a mozik más úgysem játszák, max ennyiért (500HUF/2EUR) 1x letölthetővé és/vagy x ideig megnézhetővé tennék, az szerintem életképes alternatíva lenne. biztos vagyok benne, hogy nagyon kevesen vannak, akik többször is megnéznek egy filmet (akkor is inkább a társaság kedvéért vagy mert tényleg nagyon jó film), és a kiadók még így is jobban járnának, mint most

    [ Szerkesztve ]

    Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Új hozzászólás Aktív témák