Új hozzászólás Aktív témák

  • Rickazoid

    addikt

    Ez egyre jobb lesz. Tehát ne sérüljön meg senkinek se a joga, de azért nyomozzanak mindenki után? Könyörgöm, mért nem veszik már észre, hogy ennek az egésznek a megoldása az, ha átalakítják a szerzői jogrendszert és utolérik végre a fejlődést?
    Szerintem egyszeri megnézés céljából elérhetővé kéne tenni a filmeket fillérekért (kétlem, hogy az illegális fájlcserélők olyan gyakran nézegetik azokat), (többször is hallottam már hasonló kölcsönzésről, nem tudom létezik-e már vagy csak terv, de internetesről még sehol), a letöltés kicsit lehetne több, DVD-t meg vegyen akinek két anyja van. A nagyon olcsó DVD-ket sose nézném meg, a jók meg mindig drágák, azért meg nem éri meg megvenni, hogy félévente egyszer talán megnézem, de lehet ritkábban. Aki meg filmb**i annak havi díj, mint ami zenei téren már elterjedőben van.
    Ja és persze ez ne Silverlight és társai alapokon történjen.
    Szerintem csökkenthető lenne az illegális letöltés, persze így lehet kisebb lenne a forgalmazók haszna, pedig ők csinálták a filmet. Ja várjunk, nem, nem ők.

    A játékok már más tészta, arra nem tudok mit mondani, évek óta nem játszom pénzbe kerülő játékkal..

    [ Szerkesztve ]

    Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

Új hozzászólás Aktív témák