Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gtasystem

    őstag

    válasz tkazmer #27 üzenetére

    a 8 csilliárd csak hasraütés volt. :) de ha tényleg 8 milliárdot költöttek akkor azt azért megnézném hogy mire.. :)

    és hát mit mondjak elég szarul költötték bármennyi is volt, mivel ha hír van az it cafén az ügyfélkapuról az többnyire csak az, hogy nem működik.
    nem hiszem hogy magyarországot a vállalatok képviselnék, sőt ezzel nagyon nem értek egyet.

    na és megnéznék egy kimutatást hogy mennyivel kevesebb hivatalnokot kell alkalmazni az ügyfélkapu beindítása óta.
    szerintem semennyivel, sőt sokkal több informatikusra van szükség a már említett gagyi kivitel miatt.

    Utánanéztem: 5 milliárd eddig és még 5 milliárdot akarnak rákölteni. Az eddig 10.
    Egy ekkora fosra?!! És itt kell topikozni arról hogy mire jó meg össszeomlik? Már ne is haragudj de ez katasztrófa.

    Kopi31415: nem mosok össze semmit, (kivéve a piros zoknit:) és értem amit a többiek írnak.
    az nagyon szépen hangzik amit írsz, hogy hogyan kellene működnie a dolognak csak éppen nem úgy működik ahogy írod.Te is csak feltételes módban beszélsz róla.Ha úgy működne akkor 50 választ kaptam volna kapásból arra, hogy mire jó a rendszer.Ehelyett itt kell mazsolázni hogy mire is jó valójában.
    Ja és nem írtam ilyet hogy nekem csak évente egyszer van találkozóm a hivatalokkal.

    Eddig a legértelmesebb pozitívum az apeh-licitelés de azt is nyugodtan meg lehetett volna oldani az apeh oldalán.

    [ Szerkesztve ]

    http://db.tt/fdsEa7Ff <--itt regisztrálj és nem bánom meg..:-)

Új hozzászólás Aktív témák