Új hozzászólás Aktív témák

  • Louro

    őstag

    válasz Chaser #141 üzenetére

    Szerintem pont ezzel a hozzáállással támogatod a Lölö további zsenialitásának kibontakozását.

    Attól, hogy mindegyik szar....ez a munkájuk. Szerintem nemzetközi, sőt, történelmi szinten se tudsz mondani olyat, akit az adott korban mindenki imádott. Ilyen a jogállamiság. Ezek a keretek, a kisebbik rosszt kell választani és kész.

    De az nem elfogadható opció, hogy nem megyek el, mert mind egy hulladék fos.

    Ahogy előttem is írták, és ahogy több országban is van, minden szavazót köteleznék és aki nem megy el, mint az iskolában, igazolja, hogy miért maradt távol. De ez pont nem a célja a jelenlegi hatalomnak, mert a mélabús, fejüket homokba dugott emberek elég valószínű, hogy ellenük szavaznának.

    Az egész rendszer megbukott már évtizedekkel ezelőtt. Ez a jogállamiság egy olyan útvesztő, amiben nem tudsz igazán nyerni becsületesen. Lásd tőzsde, ahol nulla munkával gazdagodnak meg, vagy ki tanította meg nekem az iskolában, hogy ha bemegyek a boltba és odavizelek a pultra, az törvényellenes. Ember nincs, aki teljes mértékben tisztában van a lehetőségeivel, korlátaival.

    Mess with the best / Die like the rest

Új hozzászólás Aktív témák