Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kashim

    őstag

    [ez ide nem kell]

    Egy termékdesign nem csak arról szól ám, hogy rajzolsz egy formát aztán odaadod a dolgozóknak hogy rakják össze. Meg kell tervezni a belső alkatrészek elhelyezkedését is a legutolsó csavarig, úgy hogy a cucc működjön is. Nyilván ez az egész folyamat nem egy emberes feladat hanem csapatmunka, de a végső termék csak akkor lesz olyan, amilyet megálmodtak, ha erőskezű designer vezeti a csapatot. Nem csoda, hogy milyen szigorú szerződések kötik az Apple-höz is, baromi értékes ember, az első adandó alkalommal csapna le rá bármelyik konkurens vállalat valószínűleg a Samsunggal az élen.

    Szerintem maximálisan megérdemelte a címet, hiszen a hozzászólásokból is látszik mennyire nem ismeri senki, legtöbbször csak a háttérben lapít, holott baromi nagy része van abban, hogy az Apple itt tart ma. Azt pedig nem hinném, hogy olyan jelentéktelen cím lenne, mint sokan beállítják, nem szórják csak úgy és igen kevesen vannak akik megkapták. Inkább kapja egy ilyen ember, mint bármelyik ostoba celeb, akiből minden évben kitermel a média egy raklappal.

    [ Módosította: 7 ]

  • Kashim

    őstag

    válasz bambano #30 üzenetére

    Sorold már fel ki nyert világháborút, volt olyan személy? Neked csak a háborúskodás számít világformáló tevékenységnek? Vagy nem értem.
    Szerintem olvasgasd el mit tett le az Apple az asztalra és meglátod mire gondoltam és ezt most nem Apple fanként mondom, mert mondhattam volna például Microsoftot is vagy Intelt, de sok szempontból az Apple igencsak meghatározó vállalat volt és lesz is még egy darabig valószínű. Nem mondom, hogy szűk látókörű vagy, mert biztos nem vagy az és nem is akarok kötözködni, de ez a hozzászólásod kb. olyan mintha bekötött szemmel írtad volna. Igen, egy profitorientált vállalat, de ha te emellett csak azt látod, hogy évente kitojnak magukból egy terméket aztán a befolyó pénzt meg azt se tudják már hova tegyék, akkor igencsak csőlátásod van. Nézd meg hány cég, vállalat, termék, állás stb. épül a termékeikre, hány iparág húz belőlük további hasznot, gyakorlatilag kultusza van mindennek amihez hozzányúlnak. Hány ilyen cég van rajtuk kívül? Nem túl sok. Lehet utálni őket ezért, de ilyet tagadni szerintem hülyeség.

    vanye
    Többek közt. Szeretem a focit a zenét és a filmeket, de az általad felsorolt emberek sem voltak nagyobb hatással az általunk ismert világra, mint épp Jony, akármennyire elismerem őket. Csak kicsit tovább kell látni annál, hogy épp mit csináltak.
    Én nem ismerem az általad felsorolt emberek élettörténetét, ezért nem ítélkezem és becsmérlem őket, holott mondhatnám például, hogy Bono mi a fenét keres a listádon. De nem mondom, mert tudom, hogy valamiért megkapta a rangot. Gondolom nem pont az éneklése miatt, hanem az emellett folytatott humánus tevékenységei miatt.

    Engem csak ez a fröcsögés zavar, amit egyesek minden hírnél baromi tudatlanul dobálnak, ahelyett, hogy egy grat neki, vagy bármi elismerő hozzászólást írnának, folyton csak a rosszindulat és a káröröm jut ide.

    Gengi
    Csak ez nem mindenhol így működik és több feladatkör egy személynél is összpontosulhat.

    dajkopali
    Igen, ahelyett hogy elismernéd, hogy jaj tényleg rosszul jön le a cikk címe vagy a cikk tartalma félrevezető olyanoknak, akiknek fogalmuk sincs róla ki ez az ember, inkább moderálod a hozzászólásom és engem hülyézel le. Bizonyítékként olvasd végig a hozzászólásokat és egyből leesik mi volt a gondom.

    [ Szerkesztve ]

  • Kashim

    őstag

    válasz .tnm #36 üzenetére

    Elnézést, hogy egy általam nagyra tartott emberről a cikk félrevezetése miatt pár "kevésbé jártas ember" ostobaságokkal szurkálódott, majd ezt korrigálva (mivel már kezd jellemző lenni az itcaféra) kicsit indulatosan ugyan, de jeleztem. Elnézést az agresszív megfogalmazás miatt, de kevés dolgot utálok jobban, mint mikor a trollkodást még a cikkírók is segítik. Mindegy inkább maradok prohardvernél meg mobilarénánál a lapcsaládból. Ha nem angolul olvasgatnám az itt is jelen lévő cikkek nagy részét, nekem sem tűnt volna fel a ferdítés. De tanulságként innentől inkább maradok az eredeti forrásoknál.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák