Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gzoll

    tag

    Sokmindent leírt az ember arról, hogy én miért nem fogok még jó darabig Switchet venni. Szerintem se éri meg az árát, fele ennyiért adnák a gépet és a játékokat szerintem még jobban vinnék, de persze a világ nem ennyire egyszerű. Ami nekem még inkább a problémám, hogy a 32 giga beépített ram ennyi pénzért... Hagyjuk már, ez egy vicc. Plusz még mindig vannak gyerekbetegségei a rendszernek, joy driftelés, még mindig vannak olyan példányok amikre kvázi kötelező a screen protektor mert a saját dokkolója karcolja a gépet... De a legszomorúbb az a játékok ára. Kijön egy rakat olyan remastered újrakiadás met portolás, amik olyan játékok, amiket másik platformokon már pár száz forintért adnak, vagy ingyen, a "friss" Nintendo átirat meg 17 ezer forint (AC Black Flag, Witcher 3, stb)...
    Szóval én még várok pár évet, addig elvagyok a 3DS XL-emmel ha nagyon Nintendozni akarok, ha komolyabbat játszanék akkor ott a PS Vita azt kész (az is kb most éri már meg az árát)

  • gzoll

    tag

    válasz b. #14 üzenetére

    Nem értek egyet, mert már több olyan játék is van Switch-re, ami nem fért rá a gyári játékkártyára, ezért extra adatot kell letöltenie a gépre. (oké, nem nem fért rá, hanem a kiadó úgy döntött, hogy a kisebb kártyát igénylik, és az extra adatot online kell leszedni a gépre), de gondoljunk arra, hogy valaki egy játékot pl nem kártyán vesz meg, hanem e-shop-ból, van már több játék is, ami egész egyszerűen nagyobb, mint 32 gigabájt, tehát alapból nem fér a gépre, csak extra memóriakártyával. Értem én, igen, bővíthető memóriakártyával, de ennyi pénzért ne nekem kelljen már ilyeneket vásárolni extrába, mert ez nevetséges ebben a korszakban már. Engem személy szerint ez zavar, úgy érzem, mintha csak egy demó tárhely lenne benne, ha akarsz netről leszedni játékokat, akkor a játékokon kívül fizess még. Ja, és ha tönkremegy, elvesznek az adatok, akkor Nintendo felteszi a két kezét, hogy hát nekik semmi közük hozzá mivel bővítettél, intézkedj magadnak.

  • gzoll

    tag

    válasz maximilian4 #19 üzenetére

    Rá kehet dugni egy külső vinyót akármelyik nagy konzolhoz, DE 500 giga alatt nincs se xbox one se ps4, és azokra azért felmegy pár játék. Switchre az van, hogy van olyan játék, amit nem digitálisan veszel meg, hanem kártyán, de mégis le kell tölteni a játék felét mert a kártyán csak az adat egyik fele van. Két ilyen játékkal tele s gép. Nekem senki ne mondja, hogy 64 giga az elég bármire is 2020-ban, mert a leg puttóbb kínai gagyi okostelefon is ennyi tárhellyel jön, és azt se mondja senki, hogy amennyibe a switch kerül nem tudnak gyárilag berakni ennél többet. Nem akarnak mert VEGYÉL MAGADNAK TARHELYET, hogy ki tudd használni a gépet, és engem ez a stratégia zavar. És persze lehet olcsón kapni memkártyát, de azért egy ilyen gépbe minőségibb darabot vesz az ember az meg nem egy két ezer forint.

  • gzoll

    tag

    válasz leeka #125 üzenetére

    Nekem is lesz Switchem, amikor már annyira lemegy az ára, hogy azt mondom nekem megéri (tehát még évekig nem lesz). Wii U-t is kb fél éve lettem, mert most volt az, hogy a 32 gigás black premium gép 70€ volt, a játékok meg újonnan is 6-10€-ba kerülnek. Persze más kategória, switch nekem inkább kézikonzol lesz, ha lesz. :-)

  • gzoll

    tag

    válasz leeka #128 üzenetére

    Alapvetően nem elég, de igazából én 90%-ban sima Wii játékokat játszom, amiknek csak pár megabyte kell a mentéshez. Kettő Wii U játékom van, azok meg szintén lemezről futnak. De igaz, már az is olyan volt, hogy ha le kellene rá tölteni egy Need For Speed Most Wanted-et meg valami középkori b@szós kardozósat, akkor sutty meg is telne a 32 giga...

  • gzoll

    tag

    válasz Robert07 #139 üzenetére

    Teljesen igazad van, a Vita memória dolgai is pont ugyanilyenek voltak, én is három hónapja vettem, mert már kb az ember után dobják, de amikor megjelent, akkor abból se vettem volna, pont emiatt, mert abban még csak nem is volt semmilyen beépített tároló, minden játékkártyáról ment, ha le akartál tölteni a Store-ból akkor meg meg kellett venni a Sony felháborítóan drága memóriakártyáját... Nem is élt sokáig az a konzol (ami gáz mert amúgy nagyon jó rajta játszani). A Switchben jó hogy asztali és kézi konzol is, de ma már annyi pénzért amennyit elkérnek érte, többet is adhatnának, ugyanúgy ahogy nekem nem annyira drága egy 128 gigás sdkártya, nekik ugyanúgy nem lenne drága minimum ennyit belerakni a konzolba (sőt ugye itt nagy tételes gyárról van szó, nem ugyanannyiért szerzik be darabját mint én)
    Szóval nekem továbbra is az az álláspontom, hogy nem mondom, hogy soha, mert egyszer lesz Switch a táskámban, de még nem most, mert a jelenlegi életszakaszában ez a konzol egy fejős tehén, nekem nem éri meg. Majd ha többet ad, vagy jóval kevesebbe kerül, majd ha olcsóbbak lesznek a játékok, akkor már az én látómezőmbe is bekerülhet a gép.

Új hozzászólás Aktív témák