Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RetepNyaraB

    veterán

    válasz SkyLine3000 #7739 üzenetére

    Unibody. Ráadásul üveg. Biztos van tyúb videó; csak akksit honnan akasztasz le hozzá, ami legalább a tönkrement gyári szintet hozza?
    A kamerája olyan, amilyen; mindig is volt nála jobb. Az U11 asszem nagyon jó lett, de nem használtam. V30 nekem google porttal valamivel jobb volt, mint a gyári.
    Rendszersebesség egy mai középkategória, teljesen élhető. Inkább a RAM kevéske. A hang és multimédia az atomság. Qhd kijelző, a fejes erősítő, tidal mellett natív mqa, natív hdr támogatás - ez bizony pazar felszereltség.

    [ Szerkesztve ]

    "I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

  • dajkapeter

    senior tag

    válasz SkyLine3000 #7739 üzenetére

    Szia, én cseréltem akksit. Korábban írtam is, hogy vettem hozzá gyári méretű matrica csíkot. Van is még 1 darab otthon. Mivel 300 Ft-ért vettem a kettőt és csak az egyiket használtam, így oda is tudom adni, ha kell... :))
    Csere egyszerű. Hőlégfúvóval ésszel körbemelegíted a hátlapi üveget, tappanccsal óvatosan kiemelni a hátlapi üveget. Kell egy minimális bontás belül, majd akksi ki. Új akksi be, csavarok vissza. A hátlapi üveget én keretragasztó matricával ragasztottam vissza, nem szenvedtem B7000-rel.
    Napi szinten használom a telót. Vissza tettem a 8-as rendszert, mert a 9-es nem nyerte el a tetszésem. A céges i13 mellett sem érzem, hogy szégyenkeznie kéne. Továbbra is a V30-at használom és bár nem lenne rossz váltani egy újabbra, de az újabb kifejezésen kívül más nem mozgat. Számomra elég gyors, jó fotókat csinál, jól bírja az akksija (aliról van) és még mindig akár hányszor ejtem le, semmi baja! Talán majd 2 év múlva veszek egy újat, vagy ha elromlana. De nekem egyelőre nem szükséges, kielégíti amire szükségem van.

    Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

Új hozzászólás Aktív témák