Új hozzászólás Aktív témák

  • Stehe

    aktív tag

    Sizasztok!

    Kb. egy hete használom a telefont, meg vagyok vele elégedve, illetve külsőre is nagyon szép, viszont az alábbi 3 dologgal nem nagyon tudok megbarátkozni:

    - Amennyiben bejövő hívásom van, akkor nem rezeg, nincs hangja. A beállításokban többször ellenőriztem, a hangerő fent van, de hívás közben néma. Hangja van a telefonnak, videok is szólnak rajta. Itt előző kommentben írtátok, hogy az Android 8.0.0-s verzió ezt megoldotta. Nálam is ez van feltelepítve, de nincs változás...

    - Tesztek alapján a kategóriájában ez a készülék rendelkezett legjobb üzemidővel, viszont nálam átlagos használat mellett (napi kb. fél óra - óra internet, 20-30 perc telefon) nap végére (kb. 10 óra alatt) lemegy 30%-ra...

    - Otthont beállítottam megbízható helynek azzal a céllal, hogy otthon ne kérje a billentyűzár feloldást. Ez az esetek 50%-ában működik, egyéb esetekben hiába vagyok otthon, egyszerűen a PIN kódot / ujjlenyomatot mindig be kell adni... Viszont ha éppen jól működik, akkor jó a funkció, mert elég koppintani és beenged...

    Nektek van ötletetek a fentiek kezelésére?

Új hozzászólás Aktív témák