Új hozzászólás Aktív témák

  • E2E4

    aktív tag

    válasz OPiiPO #3081 üzenetére

    Biztos nem?
    Akkor mégis mi lehet az oka annak, hogy amikor megvettem, és még nem volt beregisztrálva az LG-nél, az Istennek sem tudtam OTA-n leszedni a 6.0-ás Android rendszert, pedig hetekig csekkolgattam, most meg azonnal lejött a legfrissebb upate (V20b)? (Persze USB-s összeköttetéssel azonnal upgradelhetem az OS-t.)

    Neked a 6.0-ás Android is lejött OTA?

    (#3088) luimapeiz
    Hát... Ennyi pénzért (10.500 HUF) már lehet kapni jó ötször akkora elektromos kapacitású powerbankot, (pl. ezt itt) ráadásul simán kifutja három darab is.
    Azzal a három powerbank-al pedig már - elméletileg - 16-szor is fel lehetne tölteni a V10 akkumulátorát, gyorstöltő üzemmódban, (2,1 A töltőáram!) ami ráadásul nem is venne igénybe sok időt. (5%-ról 100%-ra tölteni maximum 80 perc.) Emellett, a lemerült akkumulátorra csatlakoztatott powerbank töltése alatt, a V10 simán tovább használható, ha nem probléma a powerbank plusz tömege.
    Sőt, vannak szituációk – és erről korábban már írtam a fórumon – ahol csak powerbank használható. Gyakorlati példa: Endomondo műholdas útvonal rögzítése.

    Persze tény, hogy ez a gyári akku pakk rendkívül elegáns. :C
    (Csak véleményem szerint ár/érték arányban nem olyan ütős, mint a V10.)

    [ Módosította: Karma ]

    SONY WH-1000XM4 | AKG K66 | B&O Hi-Fi Plus (LG AFD-1200)

Új hozzászólás Aktív témák